| AnaLorenaRincon a întrebat:

Imi place de un baiat si o prietena a vorbit cu el si el a zis ca nu are iubita si ca ma place dar eu nu il bag in seama, iar ea i-a zis sa imi scrie pe facebook si mi-a scris, am vorbit cateva zile si apoi i-am zis ca il plac si el mi-a zis ca are iubita...
Ce ziceti? Eu cred ca isi bate joc de mine cu faza ca "ii place de mine", dar prietena mea zice ca vrea sa ma faca geloasa... Care e varianta buna?
Am nevoie de raspunsuri urgent, va rog! Mai ales baieti!

8 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

Răspunsul se află în primele patru litere ale nickname-ului tău.
Cu plăcere!

| HuShEr a răspuns (pentru Drolja):

laughing) daca face asta o sa-l cucereasca sigur

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Baiatul ala nu te suporta, il sufoci psihic lasa-l in pace sau chem politia

| corbulalbrosu a răspuns:

Din moment ce el ti-a scris clar, citet si fara echivoc ca '' Nu stiu cum sa iti spun. dar am iubita'' inseamna ca nu doreste sa se cupleze cu tine indiferent care ar fi motivul real/adevarat. Consider ca iti pierzi inutil timpul daca vei continua sa speri sa-l cuceresti.

| R0R0 a răspuns:

Asa sunt barbatii! Mincinosi.
Cred ca nu te iubea, te vroia doar

| multimeN a răspuns:

Probabil ca baiatul s-a emotionat prea tare cand i-ai zis ca-i placi, poate este mai sensibil ca altii si nu a facut fata emotiei.Probabil.

| AnaLorenaRincon explică (pentru multimeN):

Mi-a scris exact asa: '' Nu stiu cum sa iti spun. dar am iubita''

| AnaLorenaRincon explică:

Mai astept raspunsuri!