| Obertinschi_Larisa_1997 a întrebat:

Îmi place de un tip, și am auzit că și lui de mine. Dar mai mereu când încerc să nu greșesc nimic, fac invers. vreau să știu ce gândește un băiat când fata îi scrie mereu prima. Funda

14 răspunsuri:
| Sanusperiniciodatalamaibine a răspuns:

Conteaza la ce se gandeste? Conteaza ca unul din voi sa faceti pasul.

| neutrino a răspuns:

In aceste conditii baiatul gandeste ca fata nu are pic de mandrie personala feminina si ca (ea) poate sa mai astepte.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Depinde. As zice ca e frumos. Arata ca o intereseaza si pe ea. Te simti in plus sa tot o cauti mereu.

| Danysan a răspuns:

Baiatu gandestea asa :Aha ii place de mine asa ca fac ce vreau eu din ea.O sa iti dau un exemplu :I-ai face sex oral iubitului tau? multe fete o fac? O sa spui ca nu ca ce ca e aiurea si totusi unele fete o fac.Raspunsu e simplu :Baiatu stie ca poate sa o joace pe fraiera pe degete asa ca o pune sa ii faca ce vrea el.Nu mai vb de sex normal ca stiu cazuri si de sex anal.Deci un baiat cand stie ca fata e in limba dupa el e grav de ea saracuta pentru ca e la cheremu lui.De fapt asa e si cand fata stie ca baiatu e in limba dupa ea. Toti suntem niste animale, nesimtite si fara scrupule si nu stim sa apreciem ce avem uneori.

| Obertinschi_Larisa_1997 explică (pentru Danysan):

Băiatul ăsta nu e genul ăla de băiat. E 'băiat cuminte' ca să zic așa. Oricum îți mulțumesc pentru efortul depus

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns (pentru Danysan):

Din ceea ce ai scris îți reiese vădit caracterul repugnant și creierul mărginit. Se vede că ești închisă într-o parte de societate inferioară și nătruită, o parte din care meriți să faci parte cu acel comportament. Chiar îmi pare rău de tine.

| Danysan a răspuns (pentru ɗєʌɗvơɪƈє):

Din ceea ce ai scris tu se inteleg doua lucruri :1-Esti atata de trist (a)si de pocnit(a) in mintea ta aia minuscula incat daca cineva spune lucrurilor pe nume si nu se ascunde dupa un paravan cum o faci tu jignindu-ma pe mine si catalogandu-ma drept inferioara ii sari la gat.Dai dovada ca te tragi din categoria asa zisilor fandositi si rapandule care habar nu au cum se traieste si se dau mari stilati si educati.2-Nu ma pun la mintea ta pentru ca nu se merita la ce rang de user ai. Daca as facea asta probabil ca ai zbura de pe TPU fara sa stii ce ti-sa intamplat.Pe de alta parte asta e caracteru tau si nu ai ce sa ii faci.Tie iti pare rau de mine dar mie imi e mila de tine pentru ca intri pe un site ca TPU sa ne faci de ras cu astfel de comentarii inutile si infantile din care nu reiese spiritul acestui site si anume in caz ca nu stiai :TPU este facut ca sa ajuti si nu sa critici sau sa jignesti pe cineva fara a avea habar cui faci asta.Ar trebuii sa te anunt totusi ca la multe discutii participia si moderatori, deci eu zic ca ar fi bine sa ti ciocu mic.Nu te-am jignit dar daca m-ai provocat trebuie sa o fac pentru a-ti arata mediocritatea si prostia in care te scalzi. Sper sa iti vina mintea si sa te luminezi putin in viitor pentru ca iti va dauna in viata acest tupeu care nu te lauda nimeni pentru el de vreme ce aduci numai injurii. Sper sa ai o seara buna dar nu meriti!

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns (pentru Danysan):

Țin să-mi cer scuze ca să nu ignor cu nesimțire și ca un laș să fug de răspundere. Ai toate scuzele de viguare, dar ieri eram obosit, iar când ai zis "Baiatu gandestea asa:" am crezut că ai făcut o generalizare, făcând aluzie și referindu-te că orice băiat gândea așa. Scuză-mi gestul mitocan dar oboseala îmi era până peste cap și m-a mâncat să intru pe site. Acum am recitit ce ai scris și mi-am dat seama că te referi strict la băiatul din întrebare. Îmi cer scuze iarăși și te rog frumos să-mi ierți neatenția și sper că nu ți-am făcut o imagine prea proastă despre mine(Deși știu că ți-ai făcut, sper în același timp că nu ți-ai făcut... ironia vieții, corect? Oricum, speranța moare ultima).
Seară bună.

| Danysan a răspuns (pentru ɗєʌɗvơɪƈє):

Un singur lucru pot sa spun si anume :Eu nu generalizez, nu bag in oala fete cu alte fete si baieti cu alti baieti dar cand un baiat stie ca are o fata la mana are tendinta sa o joace pe degete.dar printre uscaturi mai sunt si unii care iubesc cu adevarat si apreciaza o fata care tine la ei. Seara faina.

| grab a răspuns:

Gandeste ca ii scrie cu un motiv. ori sa ii daca tema la franceza ori ca ceva din felul lui de a fi o atrage ca pe molii la bec.
fii mai quinky... ce pierzi?!

| Malvin2012 a răspuns:

El gandeste caaa...
Esti curva!

| Malvin2012 a răspuns:

El gandeste ca...
Esti curva!

| jane24 a răspuns:

Asteapta sa te bage el in seama.

| successful a răspuns:

1.mersi ca mi-ai raspuns la intrebare...
2. (un baiat), daca ar fi cazul meu ca o anumita tipa sa imi scrie as fi destul de fericit si as continua conversatia cu ea, nu stiu de ce unii scriu ca "Baiatu gandestea asa :Aha ii place de mine asa ca fac ce vreau eu din ea" sau alte lucruri de acest gen, pentru ca nu sunt valabile aceleasi lucruri pentru toti...