| ninunea200113 a întrebat:

Imi place foarte tare de un baiat..cum sa-i atrag atentia?
Ajutati-ma va rog frumos.( mersy )

11 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Vrei sa ii atragi atentia? Pulverizeaza-i niste spray cu piper in moaca si s-a rezolvat.

| Danysan a răspuns:

Daca vrei sa atragiatenta cuiava nu ar fi recomandat sa iesi in evidenta cu ceva.Pt ca se poate sa o faci prost si rezultatu sa fie cam aiurea.VCel mai bine sa sa incerci sa umblii la vestimentatie si sa fi un pic mai la moda dar nu exagerat retine! Apoi intereseaza-te cam ce pasiuni are si ce ii place sa faca si incearca sa il abordezi in legatura cu asta.Important e sa ii faca placere comuna sa vb cu tine si sa fie ceva care ii place si lui sau se pricepe foarte bine. Poti sa faci cu el atingeri subtile si sa incerci sa-i aduci mici complimente dar nu il lauda ca nu e recomandat.Important e sa fi tu si daca te va placea dupa ramane de vazut.sara faina.

| grab a răspuns:

Incearca sa te faci observata, intreaba-l cum il cheama, vezi daca aveti vreun prieten comun sa va faca cunostinta, vorbiti mai multe poate aveti chestii in comun.

| LoseYourMind a răspuns:

Noua ne-ai atras atentia folosind 'y' in cuvantul 'mersy'. Incearca si cu el, sigur vei reusi :*

| ninunea200113 explică (pentru LoseYourMind):

Cu ce sa incerc?

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru LoseYourMind):

Mean, mean girl laughing

| LoseYourMind a răspuns (pentru PreaDulcePreaFin):

laughing :*

| grab a răspuns (pentru LoseYourMind):

De ce esti rea cu fata? asa scriu astia mici, cu inlocuiri de caractere pe baza de smecherie. tongue

| LoseYourMind a răspuns (pentru grab):

Nu sunt rea ^_^

| macacflacari a răspuns:

Cheama-l la un film, apleaca-te in fata lui, sigur o sa-i atragi atentia.

| anaigroeg98 a răspuns:

Nu trebuie sa faci ceva deosebit pentru a atrage atentia unui baiat. Este de ajuns sa fii tu, pentru ca de cele mai multe ori asta conteaza pentru un baiat.