| HasuX a întrebat:

Imi place mult de o fata si ea stia asta doar ca eu am crezut ca nu simte nimic pentru mine, asa ca am renuntat.Cand a aflat ca ma dau ala alta fata s-a suparat si nu a mai vorbit cu mine o perioada de timp dar pana la urma ne-am impacat.Doar ca nu mai e la fel ca inainte, imi vorbeste altfel, nu imi spune cand e suparata asa cum facea inainte.Astept un raspuns de la a de aproape o luna. Oare de ce imi face asta?

Răspuns Câştigător
| cHoCollaTeFllory a răspuns:

Buna. Probabil din cauza ca place pe altcineva.Sau, doar face asta ca sa insisti, sa-i demonstrezi ca inca o iubesti. Si sa o intrebi daca vrea sa stea cu tine. Daca ''te freaca'' doar putin, ca sa te enervezi, nu renunta! Bafta:*

1 răspuns:
| superdorex a răspuns:

Pentru ca asteapta mai mult de la tine! Daca s-a suparat atunci si ai vazut asta acum trebuie doar sa te duci sa-i zici ca vreti sa fiti impreuna! Ea asta asteapta, invit-o undeva si apoi zi-i ce ai pe ficati! Altfel o pierzi si cred ca nu vrei asta! Bafta! http://youtu.be/Z5iF9zYfmqI