| xMihaela a întrebat:

Imi puteti da niste sfaturi despre cum as putea sa nu mor singura? Nobody likes me.

38 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Singura mori orice ai face sicirul e proiectat pentru o singura persoana nu 2

| RAY a răspuns:

Nu vrei sa ne casatorim?

| xMihaela explică (pentru RAY):

Ai patratele?

| RAY a răspuns (pentru xMihaela):

De ce sa ne limitam doar la patratele am de toate, toate formele geometrice

| seth2016 a răspuns (pentru RAY):

RAY a dat norocu' peste tine rolling on the floor Spune-i ca ai patratele.

| RAY a răspuns (pentru seth2016):

E na dar ea are triunghiuri?

| seth2016 a răspuns (pentru RAY):

Sigur ca are. Triunghiul e simbolul feminin.

| RAY a răspuns (pentru seth2016):

Te punem pe tine nas doresti? sper ca ai castigat la loto ca vreau nas bogat

| seth2016 a răspuns (pentru RAY):

Bine, bine. Va dau 50%.

| RAY a răspuns (pentru seth2016):

Inainte de nunta trebuie sa mai ma nasc inca de cateva ori sa-i indeplinesc toate pretentile,frumos,inalt,bogat,carcater badboy, romantic, sportiv, musculos, inteligent exista o lista cu 100 de pretenti femine pe net etc

| Violleta2022 a răspuns:

Du-te si te culca cu mama, in felul asta nu risti sa faci nimic periculos si nici sa mori.

| LoveSleep a răspuns:

Ia-ți un câine.

| seth2016 a răspuns (pentru LoveSleep):

Ah, mi-ai luat ideea. I hate U.

| xMihaela explică (pentru LoveSleep):

Am deja

| LoveSleep a răspuns (pentru xMihaela):

Atunci ce mai vrei?

| LoveSleep a răspuns (pentru seth2016):

Și cică ardelenii sunt înceți.

| RAY a răspuns (pentru xMihaela):

Nu te satisface?

| xMihaela explică (pentru RAY):

Nu, poti sa o faci tu?

| RAY a răspuns (pentru xMihaela):

Daca doresti desigur

| seth2016 a răspuns:

Uite cateva idei sa scapi de singuratate:

- mai intai ai grija de tine

- suna-l pe ex-ul, sau pe cel mai bun prieten al lui
- iesi cu prietenele din casa
- zambeste la toata lumea
- intra in vorba cu fiecare baiat pe care il intalnesti
- daca iti place de vreunul nu ezita sa faci primul pas (nu ai ce pierde)
- intra intr-un grup pe Facebook
- mergi la sala
- suna-i pe fostii colegi
- mergi la un concurs (si ca spectator)
- da un party la tina acasa

Bafta!

| RAY a răspuns (pentru seth2016):

Raule,cum sa nu stea de vorba cu mine, nu vezi ca ne-am indragostit deja unul de altul

| seth2016 a răspuns (pentru RAY):

OK, OK, OK. Am sters.

| RAY a răspuns (pentru seth2016):

Ce vrei sa intru in depresie din iubire la ora asta? danke

| FaraNume1245 a răspuns:

Ia-ti pisici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singuratatea este moarte. Cand suferim in relatie, tot moartea e, dar e o moarte urmata de inviere. Murim felului de a fi centrat pe mine si inviem pentru celalalt. Nimeni nu scapa de moarte. Numai la Invierea cea Mare vom scapa de moarte. Dar putem alege sa murim singuri si tristi, iubind o pisica de rasa, sau sa murim vii, inconjurati de fiinte care ne iubesc si pe care le iubim, in ciuda tuturor ranilor pe care ni le-am facut unii altora si a dezamagirilor pe care le-am trait de-a lungul timpului.
Maica Siluana Vlad, Deschide Cerul cu lucrul marunt, Iasi, Edit. Doxologia, 2013, p. 97

| setmefree a răspuns (pentru anonim_4396):

Cand o sa fie si invierea asta cea mare? Vreau si eu sa prind anul 2100 si sunt curios daca ma va salva invierea.

Răspuns utilizator avertizat
| UzOm a răspuns:

Mihaela, dacă ești singură și nimeni nu te place, consumă alcool. De preferat din ăla cu multe grade. Nu de alta dar, o să intri într-o lume imaginară unde toată lumea o să te placă. Succes!

| LostInPark a răspuns:

Sa nu mori singura?
Hmm, nimeni nu moare singur.In situatia ta se mai afla si alti singuratici.
Imaginati-va ca formati un club sercret cu o regula de baza a singuratatii ce nu trebuie incalcata.

| Ceva123 a răspuns:

Cumpara-ti materie cenusie si poate castigi la loto. Suni ca un copil din ala disperat dupa atentie.

| AnimefangirlYaoi a răspuns:

Nobody likes me...but i don't give a ***.You should do the same thing.

| FluturasulVesel a răspuns:

Cautati prieteni si poate se iveste ceva intre voi si va casatoriti si gata! Nu mai mori singura!

| simulare a răspuns:

E nasol, incearca sa cauti persoane din oras cu tine si vorbeste cu ele

| gosuwannabe a răspuns:

Vrei sa fi prietena mea :~)?

| xMihaela explică (pentru gosuwannabe):

Daca joci si lol da ofc

| gosuwannabe a răspuns:

Nu vrei sa fi prietena mea happy?

| darknesslol a răspuns:

Master eune here hehe ecs de