| rapidistarapid a întrebat:

Imi puteti spune daca oare ma dezvirginat daca nu a bagat mult si o data a incercat putin sa apese si am simtit ca doare si repede l-am impins, apoi am continuat sa o facem doar asa si a bagat numai putin din ea. Mai sunt virgina? Oare ma dezvirginat? Astept cat mai multe raspunsuri.

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, te-a dezvirginat, nu mai esti virgina. Durerea a fost la ruperea himenului, oricum pana ai simtit-o si l-ai impins, himenul se rupsese deja. daca a bagat penisul chiar si cativa milimetri e aboslut suficient pentru a depasi himenul.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O deflorare incompletă.
Numai un consult ginecologic poate confirma sau infirma.
Pa, pa.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Eu stiam ca himenul e situat la 4-5 cm de vulva! In fine...
Oricum nu ai mai putea fi numita virgina din moment ce a existat o penetrare cat de mica!

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Revin si spun ca am gresit la faza cu 4-5 cm (asa cum stiam eu) si se pare ca himenul este situat la intrarea vaginului, deci nu mai esti virgina sigurbig grin

| Malvina24 a răspuns:

Nu mai esti virgina!~imediat ce ai simtit durerea trebuia sa-ti dai seama! asemenea jocuri au un risc! tu ti l-ai asumat deja! deci nu mai esti! daca vrei a te convingi si tu de spusele mele mergi la un medic ginecolog sau daca nu metoda clasica uita-te singura cu oglinda!

| Anecherry a răspuns:

Nu cred ca avea noi de unde sa stim lucrul acesta, am putea doar presupune. te-a dezvirginat daca ti-a rupt himenul si ti-a curs sange. bineinteles asta nu e valabil in toate cazurile. depinde si de himenul tau, si de cat a insistat el. din cate ai spus tind sa cred ca nu te-a dezvirginat, dar nu pot fi sigura.

| Fllly a răspuns:

Virgina nu mai esti ca ti'o bagat'olaughing
poate nu ti s'o fi rupt himenu dar asta nu inseamna ca mai esti virginawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draguta mea, tu crezi ca daca te joci cu focul nu te arzi?
GANDESTE-TE! inainte sa faci vreo prostie...

| rapidistarapid explică:

Nu a bagat mult din ea, a apasat putin dar nu am putut continua ca m-a durut si l-am impins. Si apoi a bagat doar capu si a facut asa. Mai sunt virgina? Nu am simtit sa mi se rupa ceva, se simte cand te dezvirginezi? Eu am simtit doar ca a impins dar nu l-am lasat ca putin a durut.

| rapidistarapid explică:

Cum pot verifica eu singura acasa daca mai sunt sau nu virgina? Cum adica cu oglinda? Imi explicati va rog.