| BlueSound a întrebat:

In calitate de fete, voi preferati sexul calm sau sex sălbatic? si ce metode ai putea aplica unei fete pentru a o excita foarte tare? trasul de par?

4 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Sigur ca da, trasul de par o excita foarte tare. Dar ce, e masochista?

| DroGhys a răspuns:

Iti imaginezi ca fiecare fata iti va raspunde altceva? Intr-adevar fiecare se excita de la anumite chestii dar totusi fiecare fata are preferintele ei.

| Honeyyy a răspuns:

Tie iti place sa fii tras de par intr.o partida de sex? Wtf. What is wrong with you? Te uiti prea mult la filme interzise

| Sofiii2311 a răspuns:

Sexul salbatic ma incita mai mult dar asta doar dupa ce esti o perioada indelungata cu o persoana la inceput sexul un pic mai romantic e mai dragut. Dar mie imi place mai mult cel salbatic dar nu cu tras de par sau bicuri sau chestii violente imi place sexul spontan adica pur si simplu sa fie neprevazut dar salbatic. depinde de fata daca ea e romantica atunco o sa ii placa cel calm iar daca nu ca mine