| KykyJ a întrebat:

In cazul fetelor, daca va masturbati cu anumite chestii... mai ramaneti virgine?

8 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Masturbarea intravaginala provoaca dezvirginarea!

| Hmmmm a răspuns:

Nu.mai ales daca acele lururi sunt introduse in vagin. ele nu mai sunt virgine, cel putin fizic.
dar daca e sa o luam pe plan psiholog atunci da, acea fata este virgina.sa nu uitam ca virginitatea se pierde in momentul in care ai primul contact sexual.

| BoBBy a răspuns:

Depinde.tongue

| regina a răspuns:

Depinde cum se masturbeazabig grin se pot masa cum a spus DeeDee si atunci nu s-a rupt himenu sau prin introducerea unor obiecte de diferite marimi.Depinde in mare parte de cat de mare este obiectul introdus.
Oricum si daca acea fata a facut sex oral nu se poate numi o fata virgina deoarece o fata virgina se numeste o fata care nu a intretinut nici un fel de relatie sexuala indiferet daca are himenul rupt sau nu.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, in naslaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce-as vrea sa te foot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa te *** gagicoo

| DeeDee_2673 a răspuns:

laughing depinde cum.am citit in BRAVO GIRL ca se poate prin metoda normala.adica sa nu mai fi virgina si un fel de masaj( prin care sa mai fi ) thinking acum nu stiu sigur dar asa am citithappyhappy