| Aleeexxx10 a întrebat:

In curand eu cu iubita mea o sa facem dragoste.
Problema este ca ea este virgina si eu nu am mai fost niciodata cu o virgina.
Ce sfaturi mi-ati da, ca acest moment sa nu ia o turnura neplacuta pentru amandoi?

Răspuns Câştigător
| BiAnCa765430 a răspuns:

Fa un preludiu cat mai lung si fa in asa fel incat ea sa nu uite seara asta. Atingeo incet, sarut-o pe gat pe piept chiar si pe burta de la pipt poti sa te lasi in jos cu saruturile pana ajungi la pantaloni si chiar si cand o saruti sa aveti si saruturi pasionale dar si salbatice iar atunci cand tu intri in ea fa-o cat poti tu de usor si chiar poti sa o intrebi daca o doare asa ea va vedea ca iti pasa deci fa-o cat de usor si lent poti FUNDA big grin

3 răspunsuri:
| j1NNNx a răspuns:

Fetele sunt toate la fel chiar daca e virgina chiar daca nu, tot "pasarica" are! happy Dar totusi trebuie sa fii atent, fii bland prima data sa nu cumva sa o distrugi! laughing)

| Ezeru a răspuns:

De ce este asta o problema? Comporta-te normal. Daca e virgina fa preludiul cat mai lug si mai placut posibil.
Comporta-te normal, dar ai grija sa faci un preludiu cat mai frumos. Daca totusi vrei sa ii faci ceva special iubite-i tale sa fie ceva frumos. Cumpara trandafiri si lumanari si organizeaza-i o seara romantica si frumoasa.

| MotanAndrei a răspuns:

Iao usor, fii pasional cu ea. Nu i'o baga bursc, bagai'o lent si cu multa finete ca sa nu se simta prost. big grin