| oAnonim a întrebat:

In legatura cu http://www.tpu.ro/......e-in-fine/

Pana la urma a fost afara fara sa imi mai spuna mie ca cica au rugat-o prietenii sa iasa afara si s-a dus, mie mi-a zis ca imi inchide si ca ma suna in 5 minute si a trecut o ora, si dupa o ora m-a sunat si mi-a spus ca se imbraca in pijamale si i-am zis tocmai acum? Si a zis ca da ca a fost afara, eu daca o rugam sa ma duc si eu cu ea nu vroia, nu mai ma intereseaza habar n-am ce sa fac

2 răspunsuri:
| BeByTzZa a răspuns:

Mai bine las`o..Decat sa isi bata joc de tine mai bine ii spui sa mearga pe drumul ei si tu pe al tau:*.

Răspuns utilizator avertizat