| aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

In primul rând scuzati categoria. Am nevoie de ajutorul vostru:cum pot sa îmi conving parintii sa mă lase in tabara( am 14 ani nu mai pot spune "esti prea mica-_-") mai ales ca as prefera o tabara de mountain bike (nu ceva cum ar fi înotul " e prea periculos" ) as vrea mult sa merg mai ales ca iubesc muntele

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

In primul rand arata-le ca meriti aceasta recompensa.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

E periculos, poti sa cazi cu bicicleta de pe munte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arată-i părinților tăi că meriți să mergi. Şi încearcă să le explici cat mai clar că asta îți doreşti. Şi că nu mai eşti atât de mică, roagă-i frumos să te lase. Baftă ❤.

| spaghetty a răspuns:

La 14 ani tu crezi ca esti asa mare? Daca nu te lasa inseamna ca ai facut ceva ce nu le-a placut. Incearca sa ai note mai bune si o sa te lase.

| Hagcndjxnx a răspuns:

Perversii din ziua de azi /\
Poate sa stea în camera si cu colege de clasă daca merg cu ea. Mie mi se pare o idee destul de buna mai ales ca iti urmezi pasiunile. Nu inseamna ca daca merge in tabără trebuie sa se fufu. Tabăra este o experienta de viata care te face sa mai uiți de "problemele părinților (si de ei:3)
Iar cu părinți nu stiu cum sa faci mai ales daca sunt de aia super protectori. Mai amintestele ca nu mai esti o fetita si ca ai crescut. Încearcă sa vorbesti cu niste prietene si daca vin si ele a.ar putea sa te lase.
Baftă!