PsihoSex
| PsihoSex a întrebat:

In special pentru cei tineri!
Stiti ce riscati privind prea multa pornografie?!

http://www.descopera.ro/......fiecare-zi

13 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex explică:

Si barbatii sunt influentati!

http://www.descopera.ro/......ornografie

| doctorandus a răspuns (pentru PsihoSex):

Vad ca faci colectie de stiri preluate de pe radio sant. Ia spune, ai luat diploma la Spiru?

| RAY a răspuns:

Eu personal ma uit rar la filmele porno adica nu vad ce naiba sa vad la ele de as putea sa vad 2, 3 ore

acum legat de articol e un mit de ce?
rolul mascului este sa ejaculeze des potrivit evolutiei, pai cum sa devina ala impotent? daca asta e rolul unei vietati, hai sa privim spre bonobo aia fac sex non stop saraci sunt toti impotenti specia dispare, culmea specia dispare desi ei fac sex numa porcari sunt pe net, acel site nu ofera dovezi si doar aiureli

| andrey69 a răspuns (pentru RAY):

Nu cred ca poate ramane ipotent, insa dupa o perioada destul de buna in care ti o freci doar tu, s ar putea sa ai surpriza sa iti moara atunci cand ai o pasarica in fata si tu te exciti doar atunci cand vezi cele mai bune tate, buci, pasarica si nu mai stiu ce fantezi.

| corbulalbrosu a răspuns:

Articolele sunt scrise de o anumita Oana Bujor care nu prezinta (probabil nu are curajul) si sursa "studiilor stiintifice" sau a "cercetatorilor" care au inspirat-o pentru a deveni "credibile" aberatiile expuse de ea. NO COMMENT.

| seth2016 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

A dat sursa "stiintifica", MailOnline. Insa a luat de acolo numai ce a vrut.

| mihai69 a răspuns:

Ah, m-am liniștit. E vorba doar despre tineri... happy
Nu de alta, dar eu mă uit la d-astea de vreo 15 ani și nu am pățit încă nimic din cele descrise acolo. Dimpotrivă.

| andrey69 a răspuns (pentru mihai69):

Mihai,dar daca ai avut ocazia sa faci si sex in acei 15 ani de cand tot ti o iei la mana, fetele au fost satisfacute..ma cam indoiesc.
Probabil lamba si degetele sunt mult mai functionalewinking

| mihai69 a răspuns (pentru andrey69):

Aș face zilnic, din păcate nevastă-mea nu are chef ori de câte ori vreau eu.

| doctorandus a răspuns (pentru mihai69):

Nu exista suficiente date pe tema asta: http://www.lehmiller.com/......-young-men

Asa ca: astea-s barbi, brasoave.

| doctorandus a răspuns (pentru andrey69):

Vezi raspunsul meu de mai sus.

| Oana92 a răspuns:

Pe bune? Aveam pretentii de la tine...sad

| seth2016 a răspuns:

E foarte discutabil. De obicei exista mai multi factori. Doar unul singur e putin probabil sa duca la disfunctie erectila.

E adevarat ca net-ul e invadat de articole despre dependenta de pornografie, dar astea nu sunt surse de incredere. Cat despre descopera.ro nu mi se pare un site de citat.

Un caz prezentat e zero. Stiu ca in medicina cam asa se procedeaza. Vorbarie goala.

Cand o apare un studiu serios in Nature o sa-l cred.