| anonim_4396 a întrebat:

În timpul unui sărut, unde ar trebui să atingi un băia şi cum?

7 răspunsuri:
| SaBriinaa a răspuns:

Olala! :*** In primul rand, pot sa spun ca sarutul e cel mai minunat lucruu

| SaBriinaa a răspuns:

~ Mi s-a publicat raspunsul anterior, deci continui aici laughing In al doilea rand, sunt minunate atingerile din timpul sarutului! Pur si simplu joaca-te cu parul lui

| Public22 a răspuns:

Fa-i un handjob, o sa-l faci cel mai fericit. laughing

| djdani2010 a răspuns:

De maini, piept happy

| marinaa9 a răspuns:

Pe gat,pe fata, pe spate, pe solduri, pe maini, pe piept.Si faci asta ca sa mentii contactul dintre voi.

| reky a răspuns:

Ia-l de portofelwinking