| dulcesa a întrebat:

In timpul unui tratament de gine ti se recomanda abstinenta totala cu partenerul! Dar macar masturbarea este permisa?

Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Doar extern.

5 răspunsuri:
| liviu42 a răspuns:

Depinde cu ce te masturbezi/.

| BRG a răspuns:

Ce i aia

| danaiubitzik2006 a răspuns:

Cred ca da... nu cred ca influenteaza tratamentul, ar fi inuman big grin

| dulcesa explică:

Cum dau funda? Am gasit si raspunsul care-mi convine... P.S. precizare: masturbarea ar fi doar externa!

| stragery a răspuns:

Logic ca nu...adica a te masturba e aproape acelasi lucru ca si cand ai face sex doar ca nu esti cu partenerul.