| lifeisbeautiful3579 a întrebat:

In urma cu 3 saptamani am avut primul act sexual. Pana si acum am sangerari si dureri ingrozitoare in timp ce fac sex. Care ar putea fi problema si ce imi recomandati?

7 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Cati ani ai? N-ar strica sa mergi la medic nu cumva sa fi capatat niste leziuni in interiorul vaginului. Nu e normal sa ai astfel de manifestari dureroase si cu sangerari.

| wolder a răspuns:

Mergi la doctor, niciodata n-am avut sangerari in timpul actului, cred ca daca as avea as fbura urgent la ginecolog.
nu e de joaca, poti avea o rana grava sau o boala.
consulta urgent un doctor.
nu am ce sa-ti recomand atata timp cat nu te-a consultat nimeni sa-ti puna un diagnostic

suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti recomandam un control ginecologic

| neutrino a răspuns:

Sa mergi sa te vada um medic.

| bbu2eugen a răspuns:

Fugi nu mai astepta ca altfel se agraveaza.

| Lamborghiniasx a răspuns:

Du-te la medic!

| rrrrea a răspuns:

Am patit.o si eu, du-te la doctor, ca la mine a fost potin cam tarziu, nu e grav, dar o sa fie