| RazvanRomeoCR7 a întrebat:

Inca nu am avut primul sarut, la voi cum a fost? Nu v-a fost "teama" ca nu stiati cum sa faceti sau daca o sa dezamagiti

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

A fost ceva spontan, ea m-a sarutat pe mine, banuiesc ca m-a placut, in fine

| Freya1 a răspuns:

Nu...Pur si simplu m-am lasat dusa de val si totul a venit de la sine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scarbos. Nu eram pregatita. Tipul era prea insistent. E normal sa-ti fie teama. Dar nu e o tragedie daca nu stii ce sa faci. Persoana cu care esti, daca e cea potrivita, o sa te inteleaga si nu o sa faca sa te simti prost. Doar nu te gandi prea mult, just do it laughing

| devilshelp a răspuns:

Te referi la primul sarut tip pupic sau frantuzesc? La cel scurt nu prea am avut timp sa imi fie teama pentru ca m-a luat pe neasteptate. La cel frantuzesc a fost naspa. Tipul pur si simplu mi-a bagat limba pe gat fara avertizare fara nimic. De la chestia aia nici nu mai voiam sa ma sarut vreodata. Tutorialele de pe Youtube nu te pregatesc indeajuns de mult pentru cum va fi cu adevarat, dar din a doua incercare deja va veni totul de la sine, bafta laughing

| SupMates a răspuns:

M-am comportat ca un ciudat prima data si n-a fost cine stie ce, btw acum mi se pare o nimic toata, chiar nu stiu ce rost are...
Funda?

| UnTipObisnuit a răspuns:

A fost totul ca un vals.
A venit pe neasteptat, nici nu stiam cum ar trebuie sa sarut, nu am vauzt tutoriale sau ceva inainte.
Dar cum am indraznit sa ma apropii, acea coregrafie de dans mi s-a intiparit perfect in minte.
Miscarile noastre se sincronizau perfect, si acum tin minte acea noapte.

| anonim2533 a răspuns:

Mi-a fost intr.un fel jena. M a simteam ca si cum imi lipeam bucile de o alta pereche de buci reci, ceva de genu doar ca, cu buzele laughing)