| ViktorVictor a întrebat:

Incepem cu calm happy! Eu traiesc peste hotare! Si la scoala cei cu o clasa mai mare decit mine, sunt de virsta mea sau citeva luni mai mici! Iar in clasa care sunt eu toti sunt mici (un an mai mic)! Okey acuma trecem la subiectwinking! Deci imi place de o fata cu o clasa mai mare! Invatam pe acelasi coridor, eu ma vad cu ea des, dar nu vorbim, dar mie mia inceput sa-mi placa de ea! Dar nu stiu cum sa incep a lua legatura cu ea, daca cinstit imi este rusine ca cred ca ea nu stie ca eu is mai mare de ea cu foarte putine luni sad, dar nu stiu de ce presimt ca si ei ii este rusine! Va rog ajutima, scrieti ceva, ajutami-ma cu ceva ca eu singur nu stiu ce sa fac;(! Detalii : Sunt clasa 7! Nu ma intilnesc pentru prima data! Dar imi este rusine v-am spus de ce! sad! Cer ajutor dau funda!

7 răspunsuri:
| sweetangels a răspuns:

Ii dai un sms ca profesorul de mate e unchiul tau si...musai o relatie, daca nu ramane corigenta...

| ViktorVictor explică (pentru sweetangels):

Hahaha, asta-i buna big grin!

| Yasemyn a răspuns:

Buna!
Te bagi in seama cu ea chiar si cu cel mai "stupid" subiect!
Cand o vezi o intrebi "ce faci"?
Nu trebuie sa fii prea bagacios si nici prea timid happy aveti timp 1 an (cat tine anul scolar)sa va cunoasteti, sa vorbiti, si de ce nu sa formati un cuplu happy
Incearca sa vorbesti cu ea orice! Lasa rusinea, poate si altul o place si nu cred ca ti-ar placea sa o vezi vorbind cu altul happy

Bafta kiss

| ViktorVictor explică (pentru Yasemyn):

Mersi happy, toti imi spun asa! Ca eu singur stiu ca asa trebuie sa fac, dar nu am timp sa o prind ca noi practic toata ziua invatam avem 2 pauze, si la scoala stea cu prietenele ei si vorbeste! Si cind esim dela scoala esim toti odata, si uneori nu reusesc sa o prind, chiar daca o prind oricum este cu prietenile ei straight face! O sa incerc eu cumva oricum mersi

| dragonu35hp a răspuns:

E usor..cand o vezi asa mai singura ii spui "ce faci? ...singura?" ceva de genu si te bagi cu ea in seama asa mai usor. dupa incepi sa mai stai pe langa ea..mai vorbesti una alta, un banc eventual daca ai ceva de pachet ii spui daca doreste si ea..cam asta e happy parerea mea! bafta!

| AlyNDriftKing a răspuns:

E simplu laughing Bagate in glume cu ea dar nu glume de prost gust... ceva gen ce frumoasa e colega azi. sau stiu eu ce. BAFTA!

| Mario_Stanciu_1990 a răspuns:

Baga te in seama cu ea pe facebook sau whap, cam in fiecare zi, si dupa la scoala sa incepeti sa va salutati si sa va petreceti pauzele impreuna, crede ma, mergewinking good luck