| anonim_4396 a întrebat:

Indivizi care nu atrag sexul opus mereu vor fi singuri? credeti ca chiar pentru oricine exista o jumatate?

Răspuns Câştigător
| VictorFenrir a răspuns:

Nu,nu cred ca exista pentru toti o jumatate.

| RAY a răspuns (pentru VictorFenrir):

Ma bucur ca mi ai raspuns, crezi ca exista femeii trecute de 30 de ani care se compromit cu barbati desi nu le atrage fizic?

| VictorFenrir a răspuns (pentru RAY):

Evident ca sunt, alea sunt fomistele disperate dupa bani.

| RAY a răspuns (pentru VictorFenrir):

Crezi ca ar sta una cu tine, daca nu o atragi fizic dar vrea o familie?

| VictorFenrir a răspuns (pentru RAY):

I don't know!

38 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Cineva tot trebuie sa fie pentru acea persoana, nimeni nu moare singur fizic.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Tu tot singur la sf de an man?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Nici nu se pune problema, eu sunt tiparul intrebarii tale,, sunt al nimanui/

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Wow,te insori man acum de relevion? sa stiu sa adun ceva banii

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Doar n-am luat-o razna,, mai astept ca nu plec nicaieri.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Ai tu pe cineva care te iubeste man

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Nea',, peste vreo 3-4 ani sa zicem ca as putea vorbi de insuratoare, pana atunci nimic concret.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Ai avut vreodata iubita?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Nu e momentul si locul potrivit pentru astfel de intrebari, de ce esti curios?

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Sunt curios cum e sa ai man

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Exista momente frumoase, dar si momente urate, impacari, certuri, totul e in echilibru si trebuie pastrat acest echilibru ca sa mearga lucrurile,, nu e deloc usor, trebuie sa fii capabil sa iubesti, dar sa fii si iubit in acelasi timp

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Nu te am suparat nu man?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Nu,, nu ai de ce sa ma superi, stai linistit, eu nu ma supar asa usor, nici nu am motiv in primul rand sa ma simt ofensat de ceva.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Ok man

| Emma30555 a răspuns:

Nimeni nu poate stii cu siguranta dar eu cred ca un om sanatos va atrage pe cineva la un moment dat. Mi se pare greu sa cunosti pe cineva daca nu prea ai contact cu oameni sau daca esti prea cuminte prea timid. Se intampla multora sa fie singuri nici eu nu inteleg

| RAY a răspuns (pentru Emma30555):

Mie de ce fete imi place, ele nu ma plac, ce paradox ))))))))))))

| Holiday a răspuns (pentru RAY):

La tine nu uratenia e problema, dar esti bleg si vorbesti mult si fara rost. Aici pe site, uneori esti simpatic, dar daca ar fi cineva in viata reala care sa te asculte in fiecare zi, in doua luni isi ia campii si se duce. Te tot vaiti ca esti urat in loc sa intelegi ca nu asta e problema ta in raport cu femeile. Atitudinea ta le face sa nu te vrea.

| RAY a răspuns (pentru Holiday):

Nu ma vait omule,sunt sincer asta e problema, sunt sincer cand spun ca ce imi place mie lor nu le place, nu e vb ca ma plang, e vb ca asta e adevarul, e ca si cum as nega ca exista luna de pe cer, sau sa cred in ingerasi doar de dragul de a crede ca cineva ma ajuta la greu, eu sunt sincer cu mine dar si cu alti, nu e vorba de a te plange

| Holiday a răspuns (pentru RAY):

"Nu ma vait omule..."

Tu nici nu-ti dai seama in puii mei ca asta faci...Sau iti dai, dar ne minti pe noi ca ai impresia ca nu, ceea ce e tot naspa.

"sunt sincer cand spun ca ce imi place mie lor nu le place"

Si cam ce iti place tie si lor nu?

"eu sunt sincer cu mine dar si cu alti"

Nu, nu esti, nici cu tine, nici cu altii. Mai nasol e ca intr-adevar, tu s-ar putea sa nici nu-ti dai seama de asta de asta. Si asta e una dintre lucrurile care nu te fac "o partida" pentru majoritatea femeilor.
Nu exista nici un motiv intemeiat sa credem ca in viata reala esti diferit de cum esti aici. Repet, uneori esti simpatic asa, pe termen scurt, de aia si ajungi in friend zone, dar nu e ce trebuie unei femei pentru a vrea sa construiasca ceva cu tine pe termen lung.

| RAY a răspuns (pentru Holiday):

Omule nu-mi vine gogosi, numi vinde iluzi, minciuni, vrajeli cum ca fizicul nu conteaza

| Holiday a răspuns (pentru RAY):

Vezi, de aia zic ca esti bleg...O tii la nesfarsit cu tampenia asta. Eu am afirmat concret: nici mecla si nici fizicul nu sunt problema ta!
Vrei sa intelegi, bine, nu vrei, cumpara-ti un bax de batiste sa ai in ce te boci...

| RAY a răspuns (pentru Holiday):

TPU inseamna ajutor resiproc nu jigniri, atac la persoana man, asa ca informatie, tu esti pe langa ceea ce am intrebat eu

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Ai ignor omule, ai raspuns total aiurea plus jigniri, atac la persoana

| Ethenya a răspuns (pentru Holiday):

Nu pot inca sa evaluez, dar considera ca ti-am evaluat raspunsul ca fiind folositor, inteligent si amuzant.

| RAY a răspuns (pentru Ethenya):

Nu ma mir ca i dai dreptate, cine se aduna se asemana

| Raducons a răspuns:

Exista pentru oricine o jumatate

| Mary012 a răspuns:

Nu cred ca vor fi mereu singuri cel putin eu cred ca oricine are o jumatate!

| RAY a răspuns (pentru Mary012):

Daca tu esti acolo in avatar, categoric ai o jumatate si poate chiar mai multe ))))))

| Mary012 a răspuns (pentru RAY):

Categoric nu sunt eu, nici nu stiu daca mai am poza asta pe laptop laughing

| RAY a răspuns (pentru Mary012):

Baiatul ala in veci nu se va plange de iubite

| Mary012 a răspuns (pentru RAY):

Sau de iubiti happy

| RAY a răspuns (pentru Mary012):

Corect,daca e gay

| Mary012 a răspuns (pentru RAY):

Pai da, aolo ce m-am plictisit nu stiu ce sa fac.

| YellowAngel a răspuns:

Pentru unii nu si pur si spiplu pentru ca nu vor sa aiba o jumatate.

Si la fel cum a zis VictorVarg