| Camy333 a întrebat:

Inteleg tot mai greu baietii... de ce i-ai da iubitei tale, bratara pe care ti-a legat-o cea mai buna prietena de mana?

Răspuns Câştigător
| Lavii007 a răspuns:

Inseamna ca nu ii pasa de la cine a primit bratara, vrea doar sa fie apreciat de iubita lui. Mi se pare o prostie.

4 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

De zgarcit si prost.

| neutrino a răspuns:

Din prostie.

| Alcyon a răspuns:

Poate ca pe iubita lui a deranjat-o faptul ca i-ai facut acest dar si i-a cerut bratara.

| Șurubelniță a răspuns:

Ca sa o impresioneze pe tipa respectiva si pentru ca acea bratara nu a valorat la fel de mult pentru el precum pentru tine.