| Zozolle a întrebat:

Intr-o luna, eu cu iubitul meu implinim un an de cand suntem impreuna. Mi-am dat seama ca vrea sa imi cumpere o bratara pandora pentru ca este prea evident laughing m-a dus azi in magazin si mi-a masurat mana si m-a intrebat ce talismane imi plac. Ma rog. Faza este ca eu nu stiu ce sa ii iau si vreau sa ii iau si un cadou pe masura. I-am luat de ziua lui un ceas de la fossil si acum chiar nu mai am idei. Multumesc frumos

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă e genul care poarta bijuterii ii poți lua și tu ceva sau ii poți face o surpriza, depinde și cati ani ca e aiurea cina romantica la 16 ani sau dacă e pasionat de gaming i-ai ceva legat de asta, gândește-te la pasiunile lui, lucruri care ii plac. Baftă!

| Alicezzz a răspuns:

Incerca sa te orientezi spre ceva care sa-i placa, depinde si ce varsta are, poti sa ii iei un parfum de la gucci guilty, giorgio armani black code ..etc
Ceva un accesoriu, un tricou, o jacketa, un lant... depinde ce ii place si ce isi doreste, poti sa ii cumperi si un catel happy daca iubeste animalele, nu stiu totul depinde de gusturile lui!