| PrOx a întrebat:

Intrebar pentru fete:Ce va place la un baiat?(fizic)

21 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Ştii ce observ mai mereu? Că deşi îmi realizez în minte o schemă despre cum aş vrea să arate persoana perfectă, mereu ajung să mă implic în legăturile cu oamenii care nu arată deloc aşa cum mi-am imaginat.
Ceea ce iese, mai de fiecare dată, absolut grozav.

| AliceHappyGirl a răspuns:

Imi plac tipii ingrijiti. Sa aiba hainele curate si sa nu pută! Si sa nu fie nici prea inalti, dar nici prea scunzi. In rest totul tine de atitudine happy

| Gabitza a răspuns:

In primul rand ochii, apoi mainile lui (am impresia ca ele imi ofera cea mai multa protectie cand sunt cu el). apoi... cum arata... nici sa fie un pachet de muschi dar nici sa-l bata vantul pe strada happy

| ruPfashu a răspuns:

Imi sopteste cineva din public "inaltimeaaa" rolling on the floor blushing

| andrada a răspuns:

Sa nu fie f gras, sa fie putin mai inalt decat mine, sa aive ochii si parul incisi la culoare si... sa se imbrace cool

| AlysaAly a răspuns:

Sa fie inalt cu 1-2 ani mai mare decat mine, parul scurt castaniu, ochii capruii, nici foarte gras da nici prea slab sa fie normal, cu o fata de ingeras sa ma uit la el cu drag...vestea buna este ca dejam am gasit aceea persoana si este exact cum imi place.

| NoSmile a răspuns:

Buna. pai ca fizic? hmm...sa fie inalt,sa arate bine(sa nu fie nici prea gras,dar nici prea slab),sa aiba funduletzul bombat ca sa se aseze pantalonii bine pe el. sa se imbrace bine,sa fie zambaret, sa aiba buzele carnoase. de preferat sa aiba ochii verzi sau caprui, deoarece ochii albastri nu imi plac. sa aiba mereu parul aranjat. fizic cam atat. sunt prea pretentioasa?laughing pentru mien conteaza mult acest aspect.

| ѕოiℓε01 a răspuns:

Ochii, sa fie mai inalt ca mine cu vreo 5 centimetri laughing laughing laughing. Si sa arate bine nici gras nici slab. Cam atat in legatura cu aspectul fizic, dar de ce intrebi, fiecare fata are preferintele ei nu sunt toate la fel!

| duchamp a răspuns:

Par lung.adica mediulaughingochii albastrii.si sa fie bine facut.un zambet larg.sk8er,in generaltongue

| itisnothingbutsomefeelings a răspuns:

Buna, sa aiba un zambet larg.big grin bafta

| itisnothingbutsomefeelings a răspuns:

@Justsmile cica sa nu asculte manelelaughing omult a specificat trasaturile fizice...dar de ce sa raspundem la intrebare...mai bine scriem ce vrem.TREZESTE-TE!

| col0rs a răspuns:

1)In niciun caz sa nu fie dolofanlaughing
2)Sa aiba ceva patratele
3)Sa aiba ochi albastrii sau verzi
4)Sa aiba o freza bine pusa la punct, dar cu gel nu cu apa cum fac boii d la mine din sc
5)Sa nu aiba nasul mare
6)Sa nu asculte manele
7)Sa nu se imbrace ca un ratat

| Alice a răspuns:

Buna.Pai sa-ti zic sigur cred ca la 99% din fete le plac urmatoarele lucruri- Sa aibe abdomenul lucrat.[muschii], sa fie inalt; si cam atat asta este baza. ca na mai vrea una doua sa aiba freza ca a lui rob pattinson asta-i altceva sau sa aiba doua perechi de patratele sau multe alte nimicuri e ce vrea ea.

| CristineDelaruss a răspuns:

Sa aiba maxim 1.74 MAXIM AM ZIS
Sa aiba parul asa mai ca Alex Evans [google.ro]
Sa fie skater, biker, roller
Sa fie sentisibl si romantic, dar sa fie si puternic
Bine acum, nu toate's fizice laughing
Sa nu fie gras, nici slab.
Sa stie sa danseze
Sa fie punctual
Sa aiba skateri sau tenesi
Sa nu fie pocait
Atat. dupa cum ti'am zis : nu toate's fizice

| Ghitulescu007 a răspuns:

Pai sa nu fie gras (supraponderal), sa fie inalt si sa nu arate ca o leguma...parerea mea.laughing

| stefania2011 a răspuns:

1)sa fie acletic
2)sa-i placa sportul

| 発行機関月は地獄に行く a răspuns:

In general sa fie inalt si sa aiba ochi frumosi :X

| marinteodora a răspuns:

Sa nu fie foarte gras
sa fie pe inaltimea ta

| Catalina13_8929 a răspuns:

-sa nu fie gras
-sa aiba un zambet frumos
-sa aiba o privire frumoasa
-sa fie inalt
-sa fie elegant(urasc baietii tip emo)
-sa nu aiba parul lung ca o fta adica daca e peste umeri si mai are si cercel...pff e distruuus.

| emodoll666 a răspuns:

1) sa fie inalt
2) par mediu (negru sau blond)
3) ochi albastrii-verzui

| printesik a răspuns:

1)sexy
2)sa nu fie gras dar nici bats
3)sa fie frumos
4)sa nu fie pitic