| MadagasHardwell a întrebat:

Intrebare adresata mai mult pentru fete! voi cum ati reactiona daca, cand ati veni la scoala intr o zi de 1 Martie si ati gasi in banca un buchet frumos de flori si o cutie Merci de bomboane (gen de la un admirator secret ) si un biletel pe care a scris el un mesaj :" Iti multumesc ca ai aparut in viata mea. sper sa ma gasesti si tu.La multi ani! Te iubesc " sau ceva de genu. Ce parere v-ar lasa persoana care a facut acest gest?

20 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ca baiat prefer sa fac gestul intre patru ochi cu ea.Si sa ii spun in fata ce am de spus.

| RAY a răspuns:

Tuai impresia ca asa cumperi iubirea unei fete? tipic barbatului catelus din ziua de azi beta un milog vaginal, o fata vrea un barbat pe care sa-l placa daca e frumos il pace indiferent cei da, daca esti urat fuge de tine simplu, ce mesaj de fata virgina cica te iubesc jalnici baieti din ziua de azi

| EneCristian a răspuns (pentru RAY):

Deci esti tipa clasica care are nevoie de macho men cu masini bani si 3 tone de gel epilat si cu conturile cat empire state building?

| RAY a răspuns (pentru EneCristian):

Daca as fi fata as fi ca acuma, nu m-ar interesa chestia aia, si un barbat hotarat, inalt, dragut care sa ma atraga fizic si care e barbat in caracter /fizic

| EneCristian a răspuns (pentru RAY):

Still macho style? Oricum ce are daca e si el mai scund slabanog nu cu cel mai bun fizic?

| RAY a răspuns (pentru EneCristian):

Nu mar atrage fizic nu vad de ce as sta cu el

| EneCristian a răspuns (pentru RAY):

Deci doar fizic? nu si sufleteste? adica mai exact ce tip de fizic ala care trage de fiare sau? fiindca si noi ca barbati avem anumite standarde la femei( si nu schijele alea de pe podium)

| RAY a răspuns (pentru EneCristian):

Da cum as putea cunoaste sufletul unui baiat daca nu ma atrage fizic?

| EneCristian a răspuns (pentru RAY):

Deci si noi la randul nostru ar trebui sa facem la fel? adica nu mi se pare corect poti sa fi cu macho toata viata si sa nu fie ce sperai.SI prin fizic din nou tipul care are multi muschi sau doar casual.

| RAY a răspuns (pentru EneCristian):

Eu as daca as fi faca as face sex cu ala macho cu muschi, bine facut iar cand as vrea ceva serios as alege un baiat mediu nu super frumos asa ca mine la fizic /carcater, desigur ca conteaza si carcaterul nu as sta nici cu cel mai frumos barbat daca as avea carcater infect

| EneCristian a răspuns (pentru RAY):

Deci un amestec ar fi perfect nu? oke ma pun pe tras de fiare si devin mai de treaba.

| RAY a răspuns (pentru EneCristian):

Nu chiar mar atrage un tip inalt nu un pitic musculos

| EneCristian a răspuns (pentru RAY):

Nu am zis ca sunt pitic am 178 dar daca ma gandesc sunt pitic pe langa anturajul meu( toti de la 185 in sus)

| Oana92 a răspuns:

Gestul e dragut, pe de-o parte. Pe de alta, Staind are dreptate, e cam aiurea sa primesti un astfel de mesaj.

Daca te-ai semna ar fi mai ok. Plus ca ii dai o ocazie reala sa te ''gaseasca''. Bafta!

| Idkidk a răspuns:

Te iubeşte, sau vrea să facă o glumă.
Dar gestul este frumos, dar totuşi nu te-ai speria?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As manca bine mersi bomboanele si m-as uita la un film de comedie. Sfaaarsiiit! tongue

| TheLoveDoctorr a răspuns:

O iubesti dar tu esti sub anonimat, nu o cunosti... wow

| Dragu_Lidia_1996 a răspuns:

Gestul e super dragut.Probabil as incerca sa imi dau seama cine e cu toate ca e putin aiurea situatia.