| NimeniNuiPerfect a întrebat:

Intrebare exclusiv pentru fete! V-ati inselat vreodata partenerul? Si de ce? Multumesc!

5 răspunsuri:
| T4ny4 a răspuns:

Da.Pentru ca atat m-a dus capul in momentul ala.Dar am regretat dupa.

| Nastia a răspuns:

Nu,pentru ca persoanele care ma atrageau s-au dovedit nepotrivite, cu vicii si idei diferite de ale mele.mai bine am ales sa raman cu cel care ma iubea decat sa fiu partenera de sex a unui nepasator, lipsit de sentimente sau moralitate.

| h3r a răspuns:

Nu, si nici nu am sa o fac.
Chiar daca in relatia anterioara am fost inselata, nu l-as insela pe actualul.
Ce tie nu-ti place, altuia nu-i face!

Take care!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.din respect pentru mine si apoi pentru el.

| Catalinutz92 a răspuns:

Cate raspunsuri crezi ca o sa primesti?laughing
Ca le place sa o arda`n grup de aia!