| maryusGosSu a întrebat:

INTREBARE IN SPECIAL PENTRU FETE...
am o prietena de vreo 7 luni laughing cea mai de durata relatie.big grin si de cate ori ne-am certat, ori din vina mea ori din vina ei. tot ea a venit la mine sa ne impacam, si eu m-am rugat de ea sa ne impacam de vreo 2-3 ori, si acum de craciun la fel ne certasem ca ea vorbea cu tovarasii ei si m`au apucat dracii si i-am inchis telefonul asta era pe 23-sau 24 ziua. si pe 24 seara in ajun ma suna : hai ne impacam? Ce eram sa zic: DA dupa pe 30 seara iar ne-am certat laughing) si pe 31 seara la ora 10 fara un pic ma suna hai ne impacam sa ne prinda anul nou impreuna?laughing in fine... voi ce concluzie trageti din asta. tine la mine sau. cand neam cunoscut o luam la misto si nu aveam nici 1 intentie. si ea banuiesc ca tot la fel se comporta cu mine si la inceput stiu ca s-a sarutat cu cativa baieti da in fine oh go on nu conteaza asta... nu o mai pun la socoteala ca nu ne cunosteam prea bine big grin

astept raspunsuri :X funda la cel mai detaliat raspuns :X

Răspuns Câştigător
| Mariaa20 a răspuns:

Trebuie sai dai si tu putin spatiu. fetele sunt dificile.intoarcei aceeasi moneda. fa ce face ea si dacai convine bine daca nu iarasi bine.
daca tine cu adevarat la tine nu ar face asta. dar dupa cate ai povestit tu nu-mi da de inteles ca tine la tine.
cand esti cu eaa mai uitate la alte fetee date la altele.sa o faci geloasa si vezi ii convine? si daca va certati pe tema asta spune-i tot tot.si poate asa se va schimba.
sfatul meu rasplatesteo cu aceeasi monedaa.
baftaa!

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Voi nu vă cunoașteți bine pe voi înșivă și nu știți ce vreți de la persoana de lângă voi!
Purtați o discuție deschisă, puneți-vă condiții în relație, etc.
Vorba multă, sărăcia omului, nu văd pentru ce vrei un răspuns detaliat?
Baftă în dragoste!
Pa, pa.

| Libelle a răspuns:

La inceput a fost o gluma.
Apoi gluma a devenit ceva serios.
Daca nu ar fi interesat-o nu ii pasa, se ducea si se distra cu prietenii ei

| Papusik_4304 a răspuns:

Pai eu zic ca tine la tine poate mai mult de cat iti inchipui acum tu trebuie sa-ti dai seama detine de sentimentele pe care le ai tu pentru ea, si depinde atat de ea cat sid e tine dk relatia voastra va mai continua mai ales dk tu ai luat'o la misto la inceput cand nici nu va cunosteaty si acum cand va certaty ea tot da semne de impacare asta inseamna ca totusi vrea sa continue cu tine si 7 luni hm destula vreme cat sa o cunosty cat de cat si saty dai seama c fel de fata ebig grinbig grin

| iulya_6725 a răspuns:

Inseamna ca te iubeste si ca nu vrea sa te piardalaughing

| Dyutzzah a răspuns:

Da poate la inceput a fostul totul o joaca pentru amandoi dar din moment ce sunteti impreuna de 7 luni cum spui tu inseamna ca pe parcurs a devenit ceva mai serios avand in vedere faptul ca de fiecare data cand va despartiti iti cere sa avimpacati inseamna ca simte ceva pentru tine, poate mai are momentele ei de disperare se mai suparat si ea ca oricare alta persoana si faza cu telefonul de un lucru minor dar totusi u te-ai disperat ca in loc sa vorbiti despre voi ea vorbea despre tovarasii ei si ea s-a suparat ca iai inchis telefonul in nas si ea a ajuns al concluzia ca nu esti dispus sa o asculti cand are ceva de povestit si ca te plictisesc povestile ei

| dyDix a răspuns:

Pai daca ea a venit de atatea ori la tine ca sa va impacati iti dai seama ca tine ffff mult la tine deci nu se pune problema. asa cred eu.am aceeasi situatie. numai ca la mine isi bate joc. eu zic ca certurile astea sunt din nimicuri. incerca si le evita. sper sa ramaneti impreuna. fii sigur ca tine la tine de indata ce a venit de atatea ori sa va impacati. tu iai dovedit ca tii la ea? cu un buchet de flori? cu ceva romantic?smugsmugincerca ca merge; P. sfatul meu:d

| Andreutzzyk a răspuns:

Pai cred ca nu aveti o relatie serioasa... e mai mult o atractietongue!:X:Xfunda plzz!

| medeutza a răspuns:

Pai cred ca nu prea tine la tine... dupa cum ai spus ac se cearta cu tine si apoi vorbeste cu tine cred ca ea nu stie ce sa facwinking Succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut'
Si eu am patit cam la fel, incearca sa vb cu ea si daca e la fel de indiferenta incearca sa o uiti... o sa fie greu daca ti la ea.iti spun din proprie experienta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din moment ce ea vine la tine, te suna etc. banuiesc ca da tine. poate are momente cand are piticii ei. si ii trece dupa ceva timp sau nu stie ce vrea.
Cat despre "inceput", poate nu avea nici ea intentii serioase si se mai distra. laughing

| ioana_5435 a răspuns:

Mersi pentru sfatul tau! Eu zic ca ea nu tine la tine, si daca vede ca o ierti de fiecare data o sa-si permita sa faca mult mai multe porcarii pentru ca o sa stie ca tu o ierti! Incearca sa ii intorci fazele care le face si tu inapoi. Iar daca simti ca nu are rost sa te bati atat la cap, despartete de ea.Sunt foarte multe fete Marius! Bafta in continuare la fete!

| djcipi a răspuns:

Prietene de tinut tine la tine, dc? pentru ca ai tratato cu indiferenta de la inceput si cred ca asta este motivul pentru ca re ia a incercat de fiecare data sa va impacati dupa fiecare cearta care ati avut-o, dar sfatul meu, incercati sa nu va mai certati ca daca o sa ajungeti sa va certati definitiv o sa aveti de suferit amandoi si tu o sa ai cel mai mult bafta in continuare.