| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baieti:Cat va excita cand ii faceti oral partenerei voastre?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai bine intrebai cat este de excitata partenera.

| Goete a răspuns:

78%

| Paul754880338 a răspuns:

Satisfactia partenerei sau a partenerului, nu trece neaparat prin fetish-urile personale, ci este rezultatul unei lungi si profunde comunicari intre cei doi, unde de cele mai multe ori sunt implicate creierele si nu organele sexuale ale celor participanti la discutie.

| MValentin a răspuns:

Pentru mine personal, asta mi-un fetish si chiar mi okay asta. Adica nu ma excita fizic 100%, sa zic fizic 40% si 60% psihic stiind ca fac asta

| Cineva797406016386 a răspuns:

Pentru mine asta este oarecum un fetish și mă excită foarte mult faptul că o fac și că o văd pe față excitată