| Diamant_7101 a întrebat:

Intrebare pentru baieti... Ce fete va plac, grase sau slabe?

Răspuns Câştigător
| Loryoficial a răspuns:

Imi plac fetele simpatice si dragute! si normal, sa aiba si un fizic placut!happy

22 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Dacă prin grase înţelegi 120kg+ sau prin slabe înţelegi 60kg-, atunci niciuna nici alta.

| RyanGeorge a răspuns:

Asta da intrebare laughing, pai depinde... mie sincer mai slabutze, la un bun prieten al meu nu ii plac slabutzele deloc, nu trebuie acum sa facem statik-uri despre ce tip de fete ne plac, mai plinute sau slabutze happy nu e frumos

| clauss a răspuns:

Potrivite

| Denisa a răspuns:

Andreea15, buna buna astalaughing)))rolling on the floor Doamne multe pretentii au si baietii astea. Dacaesti mai dolofana si te simti bine in pielea ta foarte bine. Daca esti slaba la fel, foarte bine. Ce conteaza ce zic ei? Fiecare are alta preferinta. Conteaza ce vrea "el":*. Scuze ca m-am bagathappy Sper ca nu te superi ca am raspuns. (sunt fata)

| pwp a răspuns:

Pai cred ca majoritatea nu ar alege nici slabe (schelete), nici grase(umflate), ar alege o armonie intre cele 2, deci. femeile cu forme, cum au raspuns si majoritatea baietilor de aici love struck

Răspuns utilizator avertizat
| SpEEdz0r a răspuns:

Prefer intre si intre! Dar daca trebuie neaparat una din cele 2 variante aleg slabe mai bine aschie decat elefant laughing

| Cristiano13 a răspuns:

Potrivite da nu un schelet

| kidboo a răspuns:

Slabe:-). nu vreau sa ies cu tancu in oras.si sa raman porno de bani...asa daca ies cu una slaba. o apa plata cu lamaie.si e satulalaughing

| CristinelAndrei a răspuns:

Potrivitetongue.ca sa am pe ce sa pun manalaughing

| michaelj a răspuns:

Vlad, tu cu fata aia ai atatea pretentii?

| baTTLe4u a răspuns:

Grase nu... am o *colega* in scoala grasa o cheama brandusa saraca masa mananca un baton de salam pe zi laughing
Si nici prea slabelaughing am o colega are 30 KG si 13 ani laughing
E prea uscata... mai e si emo laughing poarta mereu ca un fel de siret daca i dai o flecma se rupe laughing este negru si cred ca intr-o zi se stranguleaza cu el laughing e fix pe gat laughing
Dar u esti slaba sau grasa?tongue sau incerci sa fii intre...

| Diamant_7101 explică:

Eu am 22 de ani si 52 de kg, 1, 73.Forme am dar recunosc ca trebuie sa mai pun ceva pe mine.Am intrebat asa din curiozitate...

| pinguinu14 a răspuns:

Um pic mai slabe dar nici skeletelaughing)

| sHaNd0r1c4 a răspuns:

90 60 90 happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 22 de ani si am 52 kg, forme am dar recunosc ca trebuie sa mai pun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca sunt frumoase de la natura, toate.

| Kitty1212 a răspuns:

POI grase nu prefera baietii ca se fac de ras cu ele pe strada..Desi ele sunt sincere, iubitoare si pot fi si rele etc. INSA prefera cele dupa expresia lor "bune rau" care pot fi parasute si nu ma refer la cele folosite in zborwinking sau sa ii faca de banu ca fetele alea vor unghiute hainute cadouri plus cluburiwinking Dar in final si cu fetele astea se fac de ras pentru ca au picat ca niste prosti in "plasa ei" fiind obsedati de fizicul lor!

| andreea15_1600 a răspuns:

Vlad dar tu ai avut o prietena pana acum? Observ ca ai o lista mai mare ca a lui Mos Craciun cand vine vorba de feterolling on the floor))!
Si nu prea cred ca te ajuta fiziculbatting eyelashes.

| Kuppan_Ady_1995 a răspuns:

Grase