| teiubescteiubescteiubescteiubescteiubesc a întrebat:

Intrebare pentru baieti : Ce inseamna pentru voi o fata " buna". multi baieti mi-au spus si nu stiu cum sa imi explic ce inseamna pentru voi.

5 răspunsuri:
| DnBSniper a răspuns:

Cum zicea si bellatores, pentru băieți o fata buna trebuie sa aibă sâni si fund mișto.laughing

| ReVeRs a răspuns:

Adica : fund sanii ..cum zice si Bellatores buna de plabig grin

| Cristian969 a răspuns:

Daca dorestı sa-ti spun ın mod mai filozofic atunc,:cel mai frumos lucru inmultıt cu ınfınıtul, adunat cu eternıtatea=fata de care estı ındragostıt,, fata este acea comoara pentru care barbatıı mai traıesc.ea ii ferıcırea ea ii inteligenta ea ii totul...happyuıte aşabig grinbig grin

| Bellatores a răspuns:

Multi evita sa raspunda la asta dar in general baietii cand vorbesc despre o fata buna se refera ca e buna de pl, ca are sani si fund..asta e realitatea.:

| Dement_Copil_1998 a răspuns:

O fata buna e una care are un corp modellaughing si totusi in cazul meu sa fie si frumoasa...nu sa aiba corp si fata de ai vrea sa-i pui anvelopa de tractor... dar cand iubesti nu te gandesti la asta