| naruhina1030 a întrebat:

Intrebare pentru baieti. Ce parere aveti despre adolescentele (sa zicem de la 16 ani +)care se lasa greu cucerite? Si cum reactioneaza la ele baietii buni?

Răspuns Câştigător
| syd2 a răspuns:

Ele sunt intr-adevar demne din cauza ca nu se lasa cucerite de primul trecator al strazii. La baietii buni ele reactioneaza linistit si nu se cam grabesc cu relatiile insa asta depinde si de caracterul ei.
Sper ca te-am ajutat.

-Infante Defunte -

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu nu stiu de ce fetele vor mereu relatii serioase la varsta scrisa de tine, pe bune ce ar putea vrea un baiat de la o fata de 16 ani? insuratoare? copii? va aruncati in relatii dar sunteti imaturi,copii, maturitatea o inveti prin experiente, un baiat va incerca sa faca sex nu-i va merge renunta, dar cum se stie noi oamenii ne lasam ghidati de instinctele noastre primare, asa ca cand o fata va da peste un baiat hot, un badboy va face sex cu el rapid, asa ca faza cu lasatul greu e o aiureala ce castigati cu asta? crezi ca daca un baiat va sta cu tine un an gata vei muri impreuna aiurea

| Emilian65 a răspuns:

Ca sunt cu ochii dupa baietii cu bani.

| L1feDRAIN a răspuns:

Aceste fete cred ca sunt mai destepte. Nu c*rve.
Nu am idee pina ce happy

| Ohaithar a răspuns:

Toate se lasă greu cucerite. Ce-ar fi întâi să fii prieten cu ele, să petreceți timp împreună, să vă distrați și apoi te gândești și tu dacă vrei pe cineva ca prietenă. Nu știu la ce te referi la băieți buni, ori sunt băieți plictisitori, ori nu.

| Vampir007 a răspuns:

Fetele, indiferent de varsta, care se lasa cucerite greu pentru baieti sunt inabordabile. Nu prea sunt baieti care sa insiste, de obicei se lasa pagubasi daca nu le merge du pa xe incearca de cateva ori. Un sfat pentru tine, daca iti place un baiat nu te lasa greu cucerita!