| Frumystefy a întrebat:

Intrebare pentru baieti: ce va atrage la o fata?

11 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Lucrurile atractive

| RAY a răspuns:

Fata simetrica,sanii sa avem ce atinge,fund sa avem ce prinde, uni mai fac box cu el, sa fie frumoasa, daca e urata nu intra in erectie sau intra dar greu, scopulul unui mascul este sexul, e programat sa se reproduca cu fiecare ocazie cu orice femeie eu acuma am vorbit ce caut eu la excorta, daca ar sa am o relatie pe la 30 de ani as cauta o fata atee,rationala,cu facultate,cariera, draguta, care stie ce vrea de la viata,serioasa,sincera,spontana,cu simtul umorului, nebunatica, urasc monomia, plictiseala, vorbareata si da daca se poate de nationalitate germana, pe tine ce te atrage la un baiat?
ps suntem finte emotionala eu spun ce vreau dar mi s-a intamplat sa imi placa de fete asa fara motiv asta e valabil la ambele sexe

| LoveSleep a răspuns:

Totul.

Răspuns utilizator avertizat
| Jardelin a răspuns:

Inteligenta si naturaletea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma atrage chipul si sa am ce vorbi cu ea, sa ma inteleaga cand vreau sa spun ceva.

| Xpressurself a răspuns:

Sunt mai multe etape ale atractiei cum poate ai observat si tu. prima etapa este cea vizuala in care apare o atractie a formelor. urmatoarea etapa implica descoperirea personalitatii, a caracterului celuilalt. nu se termina aici totul. mai sunt multe etape care sudeaza o legatura: rabdare, incredere, sacrificii.
in tinerete totul se invarte in jurul primelor doua etape. cei care se maturizeaza mai repede trec la celelalte, restul se invart in acelasi cerc toata viata.
ca sa-ti rapund la subiect: fundul sexy, soldurile late, sanii fermi, gatul, ochii si in primul rand felul in care zambeste.

| DeidaraXR1 a răspuns:

Fața si intelgintawinking

| Raulinio a răspuns:

La prima vedere fizicul dar punem mare pret si pe caracter(cel putin eu) deci dupa ce ajung sa cunosc fata respectiva si in ciuda fizicului are un caracter nu foarte ok zic pas, deci caracterul conteaza cel mai mult.

| Leo1993 a răspuns:

Curul, tatele

| Joakim a răspuns:

Comunicarea, daca comunic cu ea liber, este o fata perfecta. Poate ca sunt mai ciudat, dar eu consider ca 30% conteaza aspectul fizic si 70% pshihicul. Am iubit o fata mai de mult, nu prea ma atragea aspectul fizic sau fata (chiar daca erau in circumstante foarte bune), eu simteam ca o iubesc doar cand vorbeam cu ea, o simteam unica; din pacate n-a fost nimic, dar hai c-o lungim deja.