| chiftelutacrocanta a întrebat:

Intrebare pentru baieti:Ce va atrage prima data la o fata?
intrebare pentru fete:ce va atrage prima data la un baiat?

27 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Un zambet, o privire calda.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Sanii si fundul

| RAY a răspuns:

Chestia asta e ceva inconstient ca sa ma pot pronunta constient nu pot,imi plac persoanele rationale, glumete, serioase, sincere, dar am placut o fata cu un caracter foarte dur, glumeata si rationala e ceva care te atrage la cineva ce nu stiu e ceva

| T0T a răspuns:

Fizicul. Ăsta e primul lucru pe care îl observ.

| J0B0MAT a răspuns:

Nimic,trebuie mai mult timp ca sa cunosc persoana pentru a spune ce ma atrage.

| Anonimuserr a răspuns:

Contează şi cum arată. Dar nu trebuie să se pună accent pe frumuseţe ci pe modul în care relaţionează, cum vorbeşte, dacă este bună la suflet dacă te atrage în vreun fel.
Nu contează timpul până îţi fci o relaţie. Dacă există de comun acord acel interes pentru a fi împreună nimic nu mai contează.
Nu îmi place trenarea asta. Urăsc să aud de,, îmi trebuie timp şi alte prostii". Trenarea nu e bună sub nici o formă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Căldura.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Mă simt iubită.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vocea&Atitudinea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde, poate un zâmbet frumos, poate ochii, poate părul. mereu depinde.

| Dugalle a răspuns:

Fata, daca e draguta, prezentabila si dupa sanii, marimea lor, cu cat mai maricei cu atat devin mai fericit si zambaret.

| DumnezeuTatal a răspuns:

Credinta.

| Rapperităă a răspuns:

Comportamentul lui.

| Stormtrooper a răspuns:

Comportamentul si componentele (if you know what I mean)

| Crux a răspuns:

Buna!
Prima data cand vad un baiat, ma uit la mainile lui pentru a observa daca sunt ingrijite si daca sunt 'ferme', doar am nevoie de cineva care sa ma imbratiseze bine, nu? Apoi zambetul.e important sa zambesti, asta daca si tie iti place persoana respectiva. si ochii, nu trebuie neaparat sa fie verzi/albastri, important e modul in care te priveste, sa aiba o privire blanda, dar totodata patrunzatoare.
Cam atat. sa fie placut per total. Unii spun ca frumusetea nu conteaza. Asta e cea mai mare aberatie ever, deoarece frumusetea e relativa..de exemplu, mie mi se poate parea un baiat super frumos (cu cele mentionate mai sus), iar celorlalti li se poate parea urat...

| Ancient a răspuns (pentru Crux):

Judecând după faza cu mâinile, bănuiesc că n-ai avut niciun iubit până acum.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Crux):

Dar dacă băiatul lucrează într-un anumit mediu și nu are cele mai fine mâini? refuzi să-l îmbrățișezi?

| Ancient a răspuns (pentru anonim_4396):

Exact, poate e medic ginecolog.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ancient):

Sau constructor.

| Ancient a răspuns (pentru anonim_4396):

Sau masturbator cronic compulsiv.

| Dugalle a răspuns (pentru Crux):

Aia cu frumusetea o zic doar uratii.

| Dugalle a răspuns (pentru Ancient):

Woooooooooo! Am ras fenomenal la asta!

| Crux a răspuns:

Nu am spus sa aiba mainile fine, ci ingrijite...si aici ma refer in special la unghii.

| Ancient a răspuns:

Mustaţa, la ambele întrebări.

| Dugalle a răspuns (pentru Ancient):

Ce? Cum adica?

| Anonima000000000 a răspuns:

Sunt fata: Pai prima data normal ca ne uitam la aspectul fizic: la ochi, freza, sa aiba corp fain, haine si alte chesti din astea superficiale. Dar asta nu este iubire ci atractie fizica. Asta e cv de gen cum va uitati voi baietii la formele fetelor. Dc vb de iubire pentru mine nu conteaza atat de mult aspectul fizic. Adica nah sa nu fie nici urat dar nici nu trebuie sa fie model...