| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baieti. Cum reactionati cand va place o fata? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| AL3XG0DB0Y a răspuns:

Pur si simplu raman mut iar cand incerc sa vorbesc cu ea ma balbai deparca cineva imi mixeaza vocea

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trec cu vederea prima data îmi fac o impresie la cât de mult a făcut sex și ma scârbesc deja.

| Ovidiu_4176 a răspuns:

O pui in evidenta pe fata tot timpu, mesaje pe mess commuri pe la fotografii facebook; hi5, si peste o saptamana o invit la un suc/la o inghetata!

| KefDeKef a răspuns:

Incerc sa comunic cat mai mult cu ea,daca e deschisa ii povestesc din viata mea,imi povesteste din viata ei,vorbesc foarte frumos cu ea,ii fac complimente,o caut mai mereu(in caz de am ceva de contact),o scot in oras la un suc,cafea,inghetata, incerc sa ii fac mici cadouri, pana ajunge sa ma placa.