| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baieti:cum trebuie sa arate fata ideala?happy

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Sincera, cu initiativa si cu stiinta clara ca ma vrea.

| DEBrown a răspuns:

In primul rand, sa fie desteapta, sincera, romantica, frumoasa, etc. In al II-lea rand sa aiba marimile 90-60-90 (daca tot ai intrebat de "fata ideala") happy

| ☣ JoHNnY ☣ a răspuns:

Tzatze tate cur cur si e buna treaba... glmtongue

| AngelSpeed a răspuns:

thinking Inaltime : in jur de 1. 70

Greutate: in jur de 50 de kg (nici prea grasa nici prea salaba)

Comportament: numi plac fetele superficiale care stau langa tine ca arati bine sau pentru ceva de genu, sa nu fie timide si sa se comporta natural in preajma mea
Culoarea ochior: imi plac ochii albastri big grin
Culoarea parului : blond/roscat/saten...big grin
Infatisare: nu conteaza

| CatalinInside a răspuns:

Poti sa intrebi 1 miliard de barbati, si toti vor avea opinii diferite, aceste detalii nu conteaza