| GoAndFuckYourselfWithAKnife a întrebat:

Intrebare pentru baieti: dc va place sa puneti mana pe fundul unei fete?straight face ce simtiti cand il atingeti?straight face pentru ca deja nu mai suport. un Y tampit toata ziua pune mana pe fund si zice: ce fuund buuun aaai:X ce bun ee:Xstraight face deci lamuriti-ma si pe mine ca deja e stresantlaughing

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu nu sunt genul de om care face asa ceva, le plac sa atinga curul e moale si catifelat pentru baieti numai nesimtitii fac asa ceva, daca e prietena mai zic asa merge dar la cineva care nu cunosti bine persoanlitatea e de prost gust.

| GyeBaek a răspuns:

Sincer eu zic ca asta este un gest vulgar, iar baietii care fac asta nu stiu sa aprecieze valoarea adevarata a unei fete.

| MissChocolatte a răspuns:

Doar pe fund pune mana aa? eu am parte de asta in fiecare zi si nu suportt :-W, sunt cu un tip prost in scoala care doar asta face si e naspet rau nici nu-mi place de elrolling on the floor da ii mai dau vreuna

Răspuns utilizator avertizat
| virus5381 a răspuns:

Ii placut tongue am si eu o colega putin mai cur*a si noa cand mi frig la mani pe acolo ma incalzesc si noa si pe alt undeva laughing. daca vrei sa capi de el puneti si tu mana pe oule lui si strangele putin mai tare si o sa vezi ce o sa urle sau poti da si un pumn pe acolo dar nu este sigur ca va primi mesajul laughing
De faci asta numai cand te pupaie o sa vezi ca va invata ca si cainii ca daca pune mana acolo e de rau rolling on the floor zii ca la bebelusi "nu voie acolo faci bibi rolling on the floor "

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Poate vrea doar sa te tachineze sa te enerveze. poate ii place de tine.
Sau cum a zis un baiat de la mine din clasa ca pune mana pe fund la fete ca sa se excite rolling on the floor
PaPa pUP

| Whiskey_8940 a răspuns:

Daca iti pune numa tie probabil te place... daca pune la toate e un ***...

| Whiskey_8940 a răspuns:

Daca iti pune doar tie probabil te place... daca pune la mai multe e un obsedat