| Diieniita a întrebat:

Intrebare pentru baieti! De ce va place voua baietilor sa apucati fetele de sani si de fund?

14 răspunsuri:
| R_8074 a răspuns:

Eu sunt baiat.si fac asta pentru ca imi place si ma excita...nu pentru a creea placere sau alte chesti.

| Sperman a răspuns:

Cei care fac asta ori o fac doar ca sa se dea mare in fata amicilor sau le provoaca placere, ii excita.
Nu, nu-mi place sa fac asa ceva, e un gest grotesc, lipsit de respect fata de aceea fata. Intaleg daca este iubita, atunci iti permiti, amandoi isi permit sa faca ce vor intre ei.
Se pare ca in Romania acesti cocalari se imlutesc pe zi ce trece. Trist dar adevarat.

| Papusik a răspuns:

De sani pentru ca ei n-au asa ceva.

Vor si ei sa vada cum e laughing

| lime_3980 a răspuns:

Sunt fata, dar stiu raspunsul. De sani pentru ca ei nu au sau doar pentru a creea placere.

| Patrăţel a răspuns:

rolling on the floor) citeam raspunsurile si. am ramas putin ''; o '', acum sa fim seriosi daca una are fund si sanii gata trebuie' sa pui mana, unde-i respectu' straight face? dar la cat de superficiali sunt baietii din ziua de azi, nu neg ca si fetele darr totusi, nimeni nu se uita dupa o ''scandura'' oh go on

| oneDisturbed a răspuns:

De ce va place sa aveti sanii mari? Si fundul bombat? De ce purtati sutiene cu push-up?

| Tzl a răspuns:

Mi se pare de prost gust, eu unul nu fac asa ceva. Nu iesi cu nimic in evidenta, decat ca te fac altii cocalar si ratat. Doar cei limitati in gandire pot sa faca din astea

| JaJe a răspuns:

Pentru ca ne excita. Exact cum voua fetelor va excita "baieti" cu patratele am dreptate?

| AloneQsFini a răspuns:

Mai,dya.1:generalizezi 2. dupa avatar, read 2 questions si tie iti cam placesmug

| motanelu03 a răspuns:

Imi place ce e interzis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru sani sunt pentru noi cel mai tare lucru. can fac sex ador sa ii stran

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca sa ne simtim bine uite de aia. Dar nu te apuci si pui mana pe tate si cur frate laughing

| dtcvygk a răspuns:

Eu sunt fata dar stiu cine cum iti va raspunde iti vor zice ca ii moale si mai important de aia le place deoarece ii interziswinking

| Diieniita explică:

Imi pare rau LoNeLy, dar gresesti in privinta asta, eu sunt o fata mai inchisa asa ca cine pune mana unde nu-i fierbe oala o cam ia de la mine...asa ca nu ai o parere (proasta despre mine).