| LexieG a întrebat:

Intrebare pentru baieti! Dupa parerea voastra, un baiat care a terminat clasa a12a ar putea sa se indragosteasca de o fata care doar acum incepe clasa a9a?

6 răspunsuri:
| laurentiu80 a răspuns:

Desigur. Diferenta de varsta este foarte acceptabila.

| neutrino a răspuns:

Este adevarat ca in filme si in literatura se spune ca dragostea nu are varsta, dar omul mai este dotat si cu un cap, nu numai cu inima. Totusi, fata poate spera...

| Exilee a răspuns:

Desigur. Dar ce fel de baiat?

| sayWhaaat a răspuns:

Daca baiatul e destept, deschis, si are o oarecare experienta, mai mult decat o aventura consider ca nu poate exista intre cei doi.

| NoNameexd a răspuns:

Normal,dar depinde și de fată și de băiat.În totalitate depinde de situație. Dacă băiatului îi place fata, poate ajunge să și țină la ea, chiar cu mult mai mult, decât la o fată de vârsta lui.Baftă!

| Tibi1999 a răspuns:

Da chiar este posibil. stiu cupluri cu diferenta de 10 ani intre ei.