| alexa90_5709 a întrebat:

Intrebare pentru baieti. Intreb si eu din curiozitate. Daca ati iubi o fata si ea v-ar spune ca face sex doar dupa casatorie, o parasiti?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In primul rand acea fata gandeste foarte bine, si daca eu nu am de gand sa ma casatoresc? Sa isi caute pe altul. Nu vreau sa stiu ca o sa am o nevasta acasa care isi face de cap cand eu o sa fiu in cursa lunga. Pa

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

De la aceasta "cerere/dovada de Dragoste" ceruta aiurea si in maxima ignoranta fata de Realitate, foarte multe cupluri se despart mai apoi, pentru ca "descopera" prea tarziu ca nu se potrivesc sexual, temperamental, locativ, etc...

| DorelSudoru a răspuns:

DA...deoarece eu nu vreau sa ma casatoresc laughingDeci.next

| BMihai a răspuns:

Nu poti sa spui ca iubesti pe cineva cu adevarat pana nu faceti dragoste. a face dragoste cu persoana iubita este un lucru foarte important. sa astepti pana dupa casatorie acest moment si sa va dati seama ca nu va potriviti... poate fi devastator pentru acea casnicie.

| angel4v3ryour a răspuns:

cooldepinde de situatie si daca si ea ar fi virgina, dar nu stiu cine ar rezista pana la nunta si sa nu faci sex.Eu cred ca intai trebuie sa probezi "terenul"si pe urma vine si nuntawinking

| Croy a răspuns:

In primul rand este greu sa o iubesti, daca nu ai facut-o inca.in urma actului sexual se poate inchega si mai mult relatia.Nu cunosc nici un caz in care el nemai fiind virgin, sa fie impreuna cu o fata. fara ca aceasta sa accepte sa faca sex.cat despre asteptarea pana la casatorie, cred ca nici nu se pune problema

| username_3216 a răspuns:

Daca e virgina o inteleg
daca nu e virgina poate are alte interese, casatorie, poate asteapta vreo declaratie de avere sau testament si dupa aia sa se culce cu mine

| bogdiani20 a răspuns:

Eu cred ca ar fi ceva interesant sa o faci in seara nuntihappy adica puce se se termina tot showtongue

| I0nutzU a răspuns:

Nu as aparasi-o