| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baieti si pentru fete: Cat de mare poate sa fie penisul unui baiat? Scuzati-mi intrebarea dar sunt virgina si nu stiu multe despre sex.

4 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Teodora, ai timp pe lumea asta să afli asta acum trebuie să fi realistă şi să-ţi dai seama despre scopul vieţi, sincer sigur nu te imfluenţează nu nimic dacă ştii asta ba din contră te pune pe gânduri şi întrebi din nou alt ceva. Ai să vezi că o să afli şi nu vei înţelege, toate la timpul lor!
O zi frumoasă!

| DurexBun a răspuns:

Calitatea conteaza nu cantitatealaughing

| Roland_Szekely_1987_VBCh a răspuns:

Nas prea vreau sa zic asta ca asta e o lucru intima pentru baieti si pentru fete dar poate sa fie cam ce am citi eu sa fie cam 10 cm.

| tataee69 a răspuns:

Nu este relevanta marimea lui. Poate sa aiba si 30 de centimetri, o asa marime poate creea disconfort si durere in timpul actului sexual, nu si placere.