| Fuck Googăl. Ask me! a întrebat:

Intrebare pentru baieti! Voi vorbiti cu prietenii vostri despre iubitele voastre? Despre felul cum se poarta, ce face sau late lucruri mai "intime", sa zic asa? big grin Multumesc mult pentru seriozitate!

Răspuns Câştigător
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Depinde de baiat, dar majoritatea vorbesc despre fete gen:'' e urata, e buna, e proasta, etc''.

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu sunt baiat, dar am asistat la discutii de genul.Prietenii mei oricum ma considera un "tovaras" pretios deci am exclusivitate in lumea baietilor. Ce mi-au auzit mie urechile despre fetele cu care au stat, sau stau baietii respectivilaughing
Absolut tot ce faceau in pat cu ele, era disecat si analizat.Mai si cand le vedeai pe fetele respective, ce cumintele si mironosite pareau si cand colo la orizontala luau foc
Aparenteoh go on

| Dominicc a răspuns:

Sincer? eu nu am cu ce ma lauda, ca sunt singur! Darde la un timp am inceput sa ii intreb.

Bai! cum te intelegi cu prietena ta? va vedeti des? va sarutati in fata blocului? iesiti la plimbari? va certati? Cu toate ca nu o sa primesc raspuns la toate intrebarile, dar macar la 2 de la unu 2 de la altu...

Vreau sa stiu cum se comporta fiecare cu iubita lui pentru ca pe viitor sa stiu si eu ce sa fac. Multi nu vorbesc de prietenele lor ca ceva de mandrie. Ii mai aud... Bai si aseara a plecat maicasa de acasa asa ca a ramas camera a noastra... si sa vezi! Nu mi-a dat pasa. Unii se plang, unii se lauda cu alte cuceriri. Fiecare depinde de genul lui. Da imi place sa ii ascult cum se plang sau se lauda.

| Cristiano13 a răspuns:

Nu!

| yoyodedeea a răspuns:

Si eu am avut prilejul sa asist la astfel de discutiilaughing ca na.in bank cu mine, baiat, in fata tot baieti...deci,am auzit destule.
si e foarte funnylaughing

Răspuns utilizator avertizat
| costyruixd a răspuns:

In general baietii daca vorbesc anume despre fetele pe care le iubesc nu discuta lucruri intime chiar cu cel mai bun prieten poate sa discute doar unele probleme de comportament ca: se comporta rece cu mine! simt ca ceva nu merge! sau altele de genu asta.

| RainDrop a răspuns:

Nu.Am un coleg care zice nu stiu ce chestii, alte alea, dar culmea e, ca ei se vad odata la 2 saptamani!

| IWinGG a răspuns:

Daca tin la fata ...NU.

| MoNey_6061 a răspuns:

Nui nici un secret.