| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baietii.
De ce de multe ori le spuneti la prietena voastra ca o sunati mai tarziu.si de fapt nu o mai faceti.Pana cand va suna ea.
Intrebarile sunt :
Uita-ti ca trebuie sa o sunati?
Sau considerati ca mai bine suna ea?
Sau poate nu aveti chef?straight face

Funda pentru cel mai sincer, si la obiect raspuns. Mersi.

La multi ani la toti ~! happy

Răspuns Câştigător
| cossmy a răspuns:

DE cele mai multe ori, eu cel putin, cand zic asta, n'am chef sa vb cu ea. Si atunci zic ca am treaba sau ce stiu eu ce si ii spun ca vb mai tarziu. Si mi'e lene sa mai sun inapoi, ma iau cu altele. Da nu uit, insa oricum suna ea, asa ca ce mai atata agitatie...thinking Poate ai altceva mai bun de facut decat sa vb la tel atunci. Sau efectiv vrei sa stai in pat cu rotile in sus. Cam asa ceva, insa sigur nu uit ca trebuie sa o suntongue

11 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Nu uita.In niciun caz. Dar nu are chef sa vorbeasca, nici atunci cand zice nici mai incolo.Si de-abia a 2-a zi ``hai s-o sun si pe-asta ca dup-aia cine stie ce zice``
La multi ani!

| Cypronge a răspuns:

Eu cand spun ca fac ceva o fac, foarte rar se intampla sa nu imi pot tine cuvantul si atuncea se intampla datorita unor circumstante asupra caruia nu am nici un control.

| baru a răspuns:

Sall. Da asa este. La inceput suntem instare sa o sunam de 100 de ori pe zi. Dupa ce intervin anumite persoane mai interesante, gasim tot felul de motive. Asa suntem noi baietii. Inca un lucru, care este baza. Cand o fata ne pica la pat, sa nu astepte mare lucru de la noi. Pe noi asta ne intereseaza, si nimic altceva. Cu cat avem mai multe cu atat ne consideram mai barbati si mai smecheri. Aceasta este realitate. Sper sa nu te superi. Pa!

| Cjay a răspuns:

Pai de cele mai multe ori cred ca nu avem chef de astabig grin
sau intervine ceva

| L0vely a răspuns:

Buna!hee hee vroiam sa spun ca ai pus o intrebare grozava!laughing m ai scutit de scrislaughing :* si am descoperit ca nu o patesc doar ewwhistlinglaughing)):*:*:*:*

| darrio2007 a răspuns:

De multe ori asta mai inseamna si ca nu te mai place si vrea sa iti dea papucii.

| cccristi a răspuns:

Pai difera de la caz la caz, dar in general baietii zic ca te suna ca sa te simti importanta si sa crezi ca insemni ceva pentru el, dar este doar o vrajeala si normal ca nu o sa te sune pentru ca nici nu a intentionat vreodata sa te sune, sunt doar niste cuvinte spuse ca sa te simti u bine

| hsr a răspuns:

La multi ani si tie! Cele mai frecvente sunt uitatul si cea fara chef. Mie unul mi s-a intamplat de multe ori sa am treaba, ea sa sune sa'i zic ca o sun mai tarziu si sa uit.big grin

| Nikk96 a răspuns:

La multi ani! De cele mai multe ori uiti.se intampla oricuihappy

| pbkbtttllll a răspuns:

Din comoditate. ceva de genul,'lasa ca sun mai tarziu'.laughing

| adrian111 a răspuns:

De multe ori nu am chef de ea. dar mai si uit cate-o data big grin