| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru boy : Cum faci un baiat sa te placa? adica voua ce va place la o fata sa fie cum. Usor si la fizic dar si la comportament. Deci sa-mi spuneti mai putine despre fizic mai multe despre gandire si restul...

Răspuns Câştigător
| Aylee a răspuns:

1. Sa nu fie fitoasa sau pitipoanca
2. Sa nu para ceea ce nu este
3. Sa nu se uite la bani

Cele 3 reguli.

4 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Mda, bine zis DavidDj

| DavidDj a răspuns:

Aylee O asemenea fata nu mai gasesti big grin. Just in DREAMS

| annammaryya a răspuns:

@Aylee si @DavidDj da ce ati vrea fata sa fie cu un sarantoc care nu poate nici macar sa o scoata la un film?

Si chiar daca nu sunt baiat la fizic se uita cam dupa forme(majoritatea)si la comportament cam ce a zis Aylee

| catanaandrei a răspuns:

S fie draguta cat de cat, simpla si cu ceva in cap si cuminte si fara fite