| darck0dreams a întrebat:

Intrebare pentru femei, daca v-ati pune partenerul sa faca cosplay in timpul sexului sau preludiului care ar fi personajul?

Răspuns Câştigător
| xxRandomNamexx a răspuns:

Depinde de la persoana la persoana. Mi se pare logic ca fiecare din noi sa aleaga un personaj dintre preferatele noastre. Probabil Levi din attack on Titan sau Sebastian din Kuroshitsuji ar fi o alegere buna, pentru ca nu am intalnit nicio fata pana acum caruia sa nu ii placa xD

4 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Nu ma bag dar un personaj misto ar fi gigi becali ""curvasareala'"""

| seth2016 a răspuns:

Twi'lek (Star Wars)

| seth2016 a răspuns:

Https://youtu.be/mrDmeHdCaoM?t=2m56s

2 x Twi'lek happy. Poti sa te uiti la toata transformarea.