| Ammizzu a întrebat:

Intrebare pentru fete: Ati accepta sa aveti o relatie cu un baiat mai mic? Daca da cu cat sa fie mai mic?

9 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Din adn nu le atrag baietii mai mici decat ele. ia-ti gandul.

| Cosmiinna a răspuns:

Maxim un an. Iar daca te referi la inaltime nu nu as accepta sa fie mai scund decat mine, e prea ciudat.

| DeeaMarry a răspuns:

Daca vrei un raspuns sincer, acel raspuns e NU.
Baietii se maturizeaza oricum mai lent decat fetele, asa ca nu mi se pare o idee buna sa ai un iubit mai mic, cel putin nu daca vrei o relatie serioasa.
Probabil ca exista si exceptii, dar inca nu le-am intalnit.

| MaliciousDeath a răspuns:

1-2 ani, cam asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu 2-3 cm, nu mai mult.

| ana5 a răspuns:

In momentul de fata nu.

| KRISTINAxo a răspuns:

Maxim 1 an pentru mine. laughing

| EffieStone a răspuns:

Cind aveam 17, ma intilneam cu un baiat de 15. aici depinde mai mult de infatisarea si gindirea baiatului

| marinmaria a răspuns:

1 an. sau 2. happy