| Hanryk a întrebat:

Intrebare pentru fete :Ce fel de baieti va plac? Vreau argumente fizic/comportament.

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Sunt destul de multe de spus aici, doar ca cu trecerea timpului si a experientei am tras niste concluzii.
Barbatul de langa mine nu trebuie sa fie vreun fotomodel, vreun bancher, sau un smecheras de cartier.Barbatul pe care l-as vedea eu langa mine e unul intelegator, rabdator, respectuos, cu capul pe umeri care sa ma iubeasca si sa fie langa mine.
Uite, sa iti dau un exemplu.Am avut iubiti frumosi sau bine vazuti ce ma iubeau si ridicau in slavi maxim cand eram bine si puteam sa ii multumesc, dar cand eram bolnava era ceva de genul "aaa nasol".Si am tot ales gresit pana acum, actualul meu prieten spre exemplu nu este fotomodel si nici super vazut in societate.Dar acum cand am probleme de sanatate a fost la mine acasa, a umblat cu mine la urgente, dupa medici tot orasul si si in afara, doarme cu mine la telefon daca e departe cu munca sa nu am atacuri de panica si cand simt sau vreau sa ies afara (ca nu pot singura inca din anumite motive sau probleme) vine de la 100 si ceva de km chiar si pentru cateva oare sa ma faca sa ma simt bine, sa imi cumpere ce am nevoie.
Asa este baiatul pe care eu il plac si pe care eu l-as alege.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca iesi noaptea in oras o sa vezi ce le plac. Trebe sa fi petrecaret si sa mergi la petreceri unde trag si ele.

| aXy99 a răspuns:

Aia cu bani.