| Anonim_6928 a întrebat:

Intrebare pentru fete : Cum va masturbati? Ce simtiti? :X laughing

Am auzit la unele fete ca e super misto...

Si habar n`am de unde as incepe, cu ce si cand...

5 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

La 13 ani chiar nu ai alte ocupatii? laughing

| Mihaic93 a răspuns:

Asa intrebare, asa stapan.

| Dorinel a răspuns:

Incepe cand incepi tu sa te dai cu capu de pereti si numai pui asemenea intrebari stupidee!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din numele "alle97" imi dau seama ca ai 13 ani. Daca nu stii cum e nu e problema mare, zi-mi unde stai ca vin si te ajut. Eu sunt baiat si am 15 ani. big grin

| mezzaninema a răspuns:

Pai e chiar misto :X, chiar daca iti cade o unghie :X dar nu simti pentru ca ti se exfoliaza pielea din zona genitala. Unele acuza vedeni sub forma ce banane. deci ai grija...