| afi a întrebat:

Intrebare pentru >fete! cum va place cel mai mult sa vi se faca sex oral!? cat mai detaliat! mersi :*

4 răspunsuri:
| Roxana121 a răspuns:

Nu toate prefera acest sextongue

| LolitaLempicka a răspuns:

daca iti zic, faci?smug

| Aliisuuucaa a răspuns:

Nu toate fetele vor asa ceva happy.

| Alexandra1713 a răspuns:

laughingpai toate femeile se simt bine cand li se face sex oral...asta daca nu sunt mironosite si nu recunosc. asa, sa iti explic cum sta treaba.in primul rand trebuie sa dai limbi ca si cum ai saruta, trebuie sa stii unde se afla clitorisul pentru ca acolo este zona de excitare a unei femei big grin ma bucur ca ti-am fost de ajutorhappy