| LeKaAlex a întrebat:

Intrebare pentru fete : daca un baiat pe care il cunoasteti din priviri sau deloc v-ar invita in oras, ati accepta? si ce parere aveti despre ei?

Răspuns Câştigător
| Satango a răspuns:

Hey Alex!
Nu aş accepta. În ziua de azi aceste gesturi, mai ales venite din partea puştanilor sunt luate drept batjocură. Nu poţi să mergi la o fată pur şi simplu să-i ceri asta, fără ca ea să ştie nimic despre tine. Este adevărat însă că asta depinde şi de fata în cauză. Poţi rămâne surprins văzând că accepta, însă probabilitatea este 90% că nu va fi aşa. Ca să fiu mai subiectivă, încearcă să cauţi alte mijloace prin care să te apropii de ea, cu paşi mici, ca să n-o ''sperii''.
Baftă!

3 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Nu. Atat de direct nu, mai intai sa vorbim pe fb, si dupa sa ma cheme

| ubox7007 a răspuns:

Baiat aici, merge, doar ca NU trebuie sa fi urat, + o voce buna ajuta + sa fi inalt. (optional blond)

| IAmTheLegendary a răspuns:

Sincer, depinde si in ce stare este acea fata, si cum este... Eu nu as accepta, deoarece acele invitatii sunt de la pusti de 13-14 ani care n-au ce face, li s-au stricat calculatorul sau telefonul si vor sa faca misto de oameni...

Eu nu accept atunci cand ma cheama dirigintele in canclearie sa vorbim, d-apoi cu cineva necunoscut?