| anonimouse231532 a întrebat:

Intrebare pentru fete! De ce va stergeti cu servetele in zona intima dupa si faceti PIPI?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca doar procedanda in modul descris, femeile care au o minima educatie reusesc ca dupa urinare sa mentina o igiena catusi de cat suficienta, eficienta si adecvata a ''pasaricii'' o anumita perioada din timpul zile, sau pana in momentul in care au posibilitatea sa-si spele si igienizeze in mod adecvat intreaga zona vulvara si labiala. big grin

2 răspunsuri:
| HazelEyes77 a răspuns:

Jesus ce intrebari...

| HadesSs a răspuns:

Pentru ca nu poate sa si-o scuture cum faci tu cu, cuculetul laughing