| eurynomus a întrebat:

Intrebare pentru fete: Marimea conteza? happy

Răspuns Câştigător
| MarineluM12 a răspuns:

Nu happy

10 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Conteaza chiar mai mult decat ti-ai putea tu imagina.Atat ca lungime dar mai ales ca grosime. big grin

| Leo1993 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Poate dai si lungimea/circumferinta ideala sa inteleaga si asta laughing

| neutrino a răspuns:

Da, nu trebuie să fie mică!

| sofisis a răspuns:

Da.

| peperonies a răspuns:

Da.

| NoRegretsxx a răspuns:

O ai mica! Succes totusi

| xYumex a răspuns:

Nu conteaza absolut deloc, tot ce conteaza este preludiul, de asemenea barbatii cu. mai mare nu stiu ce e ala preludiu, in concluzie tot cei care o au mai mica sunt mai buni. cel mai bine pentru tine e atunci cand o faci sa-si doreasca ea si sa inceapa ea sa te dezbrace, nu sa o dezbraci tu. de exemplu cand o saruti asa, pasional pune-i o mana pe umar sau pe gat, in apropierea sanilor fara sa ii atingi, asta ar excitao foarte tare, continua tinandu-i mainile deasupra fundului si tot asa, fa-o sa fiarrba, sarut-o strange-o in brate si nu avansa pana ce ea nu iti bate apropouri

| Xtina19bbb a răspuns:

Sincer?
Conteaza putin, dar cred ca cel mai important este preludiul. daca acolo faci o treaba buna, restul vine de la sine!
Un barbat trebuie sa stie sa faca dragoste! Degeaba este "dotat" daca idea lui de preludiu este "dezbraca-te"

| Xtina19bbb a răspuns:

Ce tare! Ai ales exact ce ai vrut sa auzilaughing))
Succes!

| Alexia20 a răspuns:

In cazul in care fata e mai inalta cu mult ca baiatul, da