| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fete sa vad cat de curajoase sunteti! Ce haine aveti pe voi acum? Tot ce aveti, din cap in picioare! Si culoarea! Ia sa vad cate fete raspund!

16 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nimic.

Satisfacut?

Acum te poti masturba linistit?!

| Allexis a răspuns:

Ana nu purta chiloti cand a dat raspunsul! :p

| Julia89 a răspuns:

Sosete,sutin,tanga,tricou,blug,sacou.pantofi

| ღϨpɘcίαɭḞɘɘɭίηḡsღ a răspuns:

thinking

Sosete. boxeri. sutien. tricou. pantaloni de trening big grinlaughing

Multumit? laughing

| Loola_4761 a răspuns:

In pijamale laughing care sunt de culoare alba cu portocaliu sutien alb chilotei tot albi laughing si sosete groase si cu plapuma p mine cai frig de crapi laughing)

| Just1dream a răspuns:

Bluza si sacou gri, blugi albastru deschis, botine, lenjerie intima alba, esarfa.
dar am si eu totusi o curiozitate: si la ce te ajuta informatia asta?

| lavyBandB a răspuns:

Sutien+chiloti(crem),sosete albe, pantaloni scurti negri, tricou albastru

| CARMENCITA a răspuns:

Daca spui cu ce esti imbracat(a)nu este o dovada de curaj.Cred ca esti un pusti care nu are ce face si nu are probleme.Nu vad cu ce te-ar ajuta sa stii cu ce sunt imbracate fetele.Eu ma pregateam sa ies asa ca am pe mine pantaloni maro deschis,bluza bumbac verde,sosete, lenjerie intima si in curand ma incalt, imi pun o jacheta si imi iau umbrela in caz ca ploua.

| Ana_4223 a răspuns:

Hanorac maro maieu negru sutien bleu pantaloni fara sosete funda?

| Ana_4223 a răspuns:

Aha si am uitat sa spun boxeri bleu

| Deĺααα a răspuns:

Sutien negru`hee hee... boxeri negri`hee hee si pantaloni` scurti d blugihee hee...cam atatalaughing

| AngiiiBlake a răspuns:

Hanorac albastru love struck
Pantaloni de blugi scurti blushing
Sutien rosu whistling
Tricou negru cu Mickey Mouse smug
Soseste albe.
Si botine :*

| SandaraPark a răspuns:

Un ticou alb,o bustiera bleu,blugi albastrii, sosete albe, hanorac gri si tenesismug

| ana_7191 a răspuns:

Hanorac neggru.pantaloni de trening rosii si sosete albe...laughing si tricou negru cu alb in dungi

| cryptobiologist a răspuns:

Pai am sosete colorate si din pacate doar chiloti albi(momentanlaughing) o bustiera neagra un maieu negru si o bluza de trening verde.

| jUSt1Me1mYSeLf1anD1i a răspuns:

Hanorac alb,pantaloni d uniforma(gri) ca acum am venit de la scoala :&:-&. ciorapi albi,cordeluta alba, opincutele sunt la usa si n'am chiloti, te astept pe tine sa viilaughingrolling on the floorglumesc ce te doare pe tine cu chiloti am eu la ora asta? si apropo sutine n'am