| ZeepYoyo a întrebat:

Intrebare pentru fete, va deranjeaza daca iubitul vostru ar avea penisul curbat? (nu ma refer foarte mult)

4 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Nu ar trebui, pentru ca toate, indiferent de directie, daca sunt sanatoase si functionale asta e tot ce trebuie sa conteze! Asa se nasc unii si gata! Cel mai important este sa fie curat, rabdator, stiutor si sa nu sara preludiul, care este essential!

| corbulalbrosu a răspuns:

Marea majoritate a barbatilor au penisul mai mult sau mai putin curbat in toate directiile posibile. Se apreciaza/considera ca doar cel mult 10% dintre barbati au penisuri perfect drepte. Indiferent de forma, lungime sau grosime, penisul trebuie sa fie perfect functional si sa-si mentina erectia cat mai mult pentru a nu "muri" inainte de a fi satisfacuta partenara de sex. Acest aspect este cel mai important/principal intro relatie. Sanatate.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Este penis... Daca este sanantos si isi face treaba...

| justadream94 a răspuns:

Nu deranjeaza pe nimeni daca stii sa iti faci treaba cu el.